Pronájem kulturního domu

Pronájem prostor kulturního domu

Objednávka rezervace:

V případě dotazů volejte místostarostu obce pana Martina Proška 608 966 569 a nebo pište na mistostarosta@adamovcb.eu

Jak budova vypadá zvenku najdete ZDE.

Jméno a příjmení *
Telefon *
E-mail *
Termín * 
Prostor *
Důvod využití

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Černá, Červená, zelená, modrá, bíla a hnědá. Kolikátá je modrá?


Přehled obsazenosti prostor


Malý sál

Kapacita: 50 osob k sezení
Virtuální prohlídka
Vybavení a využitíí: kompletně vybavený bar s přípravnou teplých a studených pokrmů s profesionální obsluhou, která zajistí vše ohledně občerstvení dle Vašeho přání za předem dohodnutých podmínek. K dispozici je WIFI, smart TV a toalety. Vhodné pro pořádání menších akcí např. rodinné oslavy, narozeniny, křtiny různá výročí, jubilea a pod.
Cena za pronájem: 10500 Kč včetně energií a profesionálního úklidu všech pronajatých prostor. Nájemné se vztahuje pouze na komerční a soukromé akce společenského charakteru. Ostatní důvody pronájmu se budou posuzovat individuálně a nebude se na ně vztahovat komerční výše nájemného.
Kauce a rezervace: vratná kauce10000 Kč na případné škody způsobené nevhodným užíváním pronajatých prostor. Pokud bude prostor vrácen v pořádku a bez poškození, které se vztahuje jak na budovu, tak i na vybavení, bude kauce vrácena v plné výši. Pokud k poškození dojde, bude oprava hrazena z kauce a bude doložena fakturou. Pro závaznou rezervaci prostoru je nutné uhradit na obecním úřadě rezervační poplatek ve výši 5000 Kč, který bude následně odečten od celkové výše pronájmu.


Malý sál a velký sál

Kapacita: cca 120 osob velký sál + 50 osob malý sál k sezení s možností rozšíření
Virtuální prohlídka malého a velkého sálu
Vybavení a využití: pódium 3 x 6 m  a taneční parket, malá hudební aparatura, WIFI + vše co je uvedeno u malého sálu. Vhodné pro pořadání vetších akcí např. svatby, rodinné oslavy, jubilea a pod., kde se předpokládá hudební produkce a tanec. ZDE najdete inspiraci jak může svatební výzdoba sálu vypadat v reálu.
Cena za pronájem: 17500 Kč včetně energií a profesionálního úklidu všech pronajatých prostor. Nájemné se vztahuje pouze na komerční a soukromé akce společenského charakteru. Pronájem sálu pro sportovní či tvůrčí činnost, bude posuzováno individuálně a nebude se na uvedené důvody vztahovat komerční výše nájemného..
Kauce a rezervace: vratná kauce 20000 Kč na případné škody způsobené nevhodným užíváním pronajatých prostor. Pokud bude prostor vrácen v pořádku a bez poškození, které se vztahuje jak na budovu, tak i na vybavení, bude kauce vrácena v plné výši. Pokud k poškození dojde, bude oprava hrazena z kauce a bude doložena fakturou. Pro závaznou rezervaci prostoru je nutné uhradit na obecním úřadě rezervační poplatek ve výši 5000 Kč, který bude následně odečten od celkové výše pronájmu.


Přísálí

Kapacita: 100 osob k sezení
Vrituální prohlídka přísálí
Vybavení a využití: WIFI, smart TV. promítací plátno včetně projektoru a toalety. Prostory je možné využít jako prezentační nebo školící středisko.
Cena za pronájem: 9000 Kč včetně energií a profesionálního úklidu všech pronajatých prostor. 
Kauce a rezervace: vratná kauce10000 Kč na případné škody způsobené nevhodným užíváním pronajatých prostor. Pokud bude prostor vrácen v pořádku a bez poškození, které se vztahuje jak na budovu, tak i na vybavení, bude kauce vrácena v plné výši. Pokud k poškození dojde, bude oprava hrazena z kauce a bude doložena fakturou. Pro závaznou rezervaci prostoru je nutné uhradit na obecním úřadě rezervační poplatek ve výši 5000 Kč, který bude následně odečten od celkové výše pronájmu.


Malý sál, velký sál a přísálí

Kapacita: cca 270 osob k sezení
Virtuální prohlídka všech prostor
Vybavení a využití: kompletně vybavený bar s přípravnou teplých a studených pokrmů s profesionální obsluhou, která zajistí vše ohledně občerstvení dle Vašeho přání za předem dohodnutých podmínek, WIFI, 2 x smart TV, 2 x toalety, pódium 3 x 6 m a taneční parket. Prostory jsou vhodné pro pořádání plesů nebo jiných větších společenských akcí.
Cena za pronájem: 24000 Kč včetně energií a profesionálního úklidu všech pronajatých prostor. 
Kauce a rezervace: vratná kauce 30000 Kč  na případné škody způsobené nevhodným užíváním pronajatých prostor. Pokud bude prostor vrácen v pořádku a bez poškození, které se vztahuje jak na budovu, tak i na vybavení, bude kauce vrácena v plné výši. Pokud k poškození dojde, bude oprava hrazena z kauce a bude doložena fakturou. Pro závaznou rezervaci prostoru je nutné uhradit na obecním úřadě rezervační poplatek ve výši 5000 Kč, který bude následně odečten od celkové výše pronájmu.