ikona článkuMájka v Adamově 2024

Jaro jsme přivítali, Májku vztyčili a čarodějnici zapálili. Bylo větrno, ale oheň byl hlídaný našimi hasiči, kterým děkujeme za celkovou organizaci a veškeré přípravy. Dále děkujeme již tradiční čarodějnické návštěvě ze sousední obce Hůry a skupině ROKEŘI za vytvoření příjemné zábavy. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.


ikona článkuInformace - Zápis do 1. ročníku základní školy

Vážení rodiče,
pro Váš případný zájem najdete v příloze článku informace o zápisu do 1. ročníku základní školy VŠTE v Českých Budějovicích.


ikona článkuAdamovský jarní trh 2024

Jarní Adamovský trh 2024 je za námi. Počasí místy jarní, místy chladné, ale nálada pořád pozitivní. Děkujeme těm, kteří prodávali a také těm, kteří kupovali. Zvláštní poděkování zaslouží děvčata ze Spolku pro Adamov z.s. za celkovou organizaci a přípravu domácích dobrot pro občerstvení. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.


ikona článkuMezinárodní den žen

Mezinárodní den žen byl u nás v Adamově již podruhé. Obec Adamov děkuje všem malým i velkým ženám za velkou účast a doufáme, že jste si svůj den užily a pobavily se. Pořádaly a domácí dobroty připravovaly děvčata ze Spolku pro Adamov z.s. a obsluhu u stolu zajistili starosta a místostarosta. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.