ikona článkuDětský den a vítání léta 2022

Po covidové pauze Vás obce Hůry a Adamov srdečně zvou na tradiční Dětský den a vítání léta 2022, který obě obce společně pořádají již několik let zpětně. Akce se tentokrát koná v obci Hůry a připraven je jako vždy i večerní program pro dospělé. V příloze článku najdete plakát s informacemi.


ikona článkuVernisáž kroniky 1922-2022

Dne 5. 5. 2022 proběhla v sále obecního úřadu slavnostní vernisáž stručné kroniky obce, ve které se autorka paní Růžena Kadounová snažila shrnout posledních 100 let historie naší obce. Kniha se velmi povedla a vernisáž také. Děkujeme všem, kteří přišli a vernisáž podpořili. Další vernisáž bude na slavnosti obce dne 25. 6. 2022 a i tam bude možné knihu koupit za symbolickou cenu 100 Kč, která symbolizuje 100. let samostatnosti Adamova. V příloze najdete odkaz na fotogalerii.


ikona článkuKulturní kalendář 2022

Sledujte kulturní kalendář akcí. Najdete tam seznam společenských událostí, které pro Vás připravujeme pro rok 2022. Seznam budeme v průběhu roku aktualizovat.


ikona článkuObec Adamov - chytrá obec

Vážení občané,
v podzimním vydání Adamovského zpravodaje najdete zvláštní přílohu s názvem Mobilní rozhlas. Tato nová služba, kterou jsme pro vás spustili nabízí mnoho zajímavých a mnoho užitečných funkcí a možností. Věnujte prosím této informaci pozornost, pročtěte si pečlivě informace ve zpravodaji a zaregistrujte se. Budete mít pak přehled o obci přímo ve svém PC a nebo mobilním telefonu a neunikne vám žádná důležitá informace jak technického charakteru, tak i informačního. Naše obec tímto vstoupila do světa chytrých obcí. Staňte se její součástí. Děkujeme za sdílení a případnou registraci. Možnosti registrace najdete ve zpravodaji a nebo zde v levém menu stránek. Naše obec tímto přechází na tuto novou informační platformu, která nahradí současný a finančně nevýhodný systém GOsms.