ikona článkuDětský den a vítání léta 2023

Dětský den a vítání léta 2023 od obce Adamov a Hůry. Děkujeme všem atrakcím, které se staraly o dětský program a jsme rádi, že Vás přišlo tolik strávit slunné sobotní odpoledne k nám do Adamova. Poděkování patří také našim hasičům a hasičkám, kteří se postarali, abychom neměli hlad a žízeň. Odkaz na fotogalerii, kterou zpracoval Pavel Šíma najdete v příloze článku a také tam najdete odkaz na úschovnu, kde najdete fotky v plném rozlišení a můžete si fotku Vašeho dítěte uschovat jako vzpomínku. Užívejte léto a zas někdy…..


ikona článkuInformace z knihovny

Vážení čtenáři. V naší obecní knihovně je pro Vás připravena řada nových titulů z Českých Budějovic. Přijďte se podívat a určitě se do nějaké knihy začtete.


ikona článkuBylinková zahrádka

U obecního domu, hned za podzemními kontejnery, najdete nově čtyři vyvýšené záhony, které jsme nechali osadit bylinkami do kuchyně. Bylinky jsou pro veřejnost, takže si každý může přijít natrhat pro svou potřebu s ohledem na ostatní. Věříme, že tento voňavý koutek bude ku prospěchu všem kuchařkám či kuchařům, kteří rádi vaří z čerstvých surovin.


ikona článkuMájka v Adamově 2023

První tradičně stavěná Májka a poprvé u nového obecního domu. Děkujeme všem, kteří pomáhali s přípravami a skupině Rokeři za hudební doprovod. Jaro jsme v Adamově přivítali a přivítali jsme i tradiční návštěvu čarodějnic z Hůr. Poděkování patří hasičům za práci a organizaci a všem, kteří přišli pomáhat s náročnými přípravami. Děkujeme také Vám občanům, kteří jste přišli a vytvořili příjemnou sousedskou atmosféru. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.


ikona článkuVíkendové termíny sběrného dvora

Vážení občané, v příloze článku najdete víkendové termíny, kdy bude otevřen sběrný dvůr Envisan GEM a.s.


ikona článkuSetkání žen 2023

Obec Adamov a Spolek pro Adamov z.s. zorganizovali u příležitosti MDŽ setkání žen v Adamově. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii. Ženám a dívkám děkujeme za hojnou účast, účinkujícím děkujeme za pěkný program a poděkování patří také všem ženám, které připravily báječné domácí dobroty a výzdobu. Tak zase za rok.


ikona článkuMobilní aplikace obce

Vážení občané. Obec Adamov dnes spouští mobilní aplikaci, která Vám umožní lepší komunikaci s vedením obce a díky které se k Vám rychleji dostanou veškeré informace stran kulturního a společenského života v obci a také technické informace, které bude nutné zveřejnit. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svého mobilního zařízení a odkazy k tomu určené naleznete v levém menu stránek.


ikona článku1. obecní a hasičský ples 2023

Ples byl zcela vyprodaný a my věříme, že ten kdo tam byl, se nenudil. Příští rok bude ples zase a ve stejném termínu tzn. druhý víkend v únoru. Na tomto plese nám zatancovaly holky ze skupiny MOVE 21 a byly opravdu skvělé, krásně nám hrála skupina ValdaBand a k slzám nás rozesmál komik a kouzelník Richard Nedvěd. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii a odkaz na Úschovnu, kde si můžete stáhnout svou rodinnou fotku v původní kvalitě.


ikona článkuVesnická zabíjačka - vepřové hody v Adamově 2023

V sobotu jsme si užili vesnickou zabíjačku, které byla u nás v obci poprvé. Díky všem, kteří přišli. Dobrot bylo požehnaně a zábavy také. V příloze najdete odkaz na fotogalerii a na obecní kanál YouTube kde najdete video.