ikona článkuKomunální volby 2022

Jak víte, tak se příští týden 23 - 24. 9. konají komunální volby do obecního zastupitelstva. Tyto volby patří mezi nejdůležitější, protože lidé, kteří obec vedou se přímo podílejí na životě každého občana v obci. Tento rok budete vybírat ze třech kandidátek, které brzo najdete ve schránce. Je velmi důležité jít k volbám a správně vyplnit volební lístek. V příloze článku, najdete návod jak to udělat a na odkazu najdete i video, které Vám také s úpravou volebního lístku pomůže. Je škoda, když je lístek špatně vyplněný a tím pádem neplatný, protože každý jeden Váš hlas má svůj velký smysl ve volebním celku.


ikona článkuVeteráni v Adamově

Díky lukrativnosti naší nové multifunkční budovy, byla naše obec organizátory vybrána jako průjezdní bod mezinárodní veteránské rallye South Bohemia Classic. Byla to krásná podívaná, pastva pro oči a také jistá prestiž pro Adamov. Velký dík patří také našim hasičům, kteří na akci zajišťovali organizaci a občerstvení. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii a video.


ikona článkuOhlédnutí za Loučením s létem 2022

Na Loučení s létem 2022 nám zahrály skupiny Queen revival Princess (ČR), The Backwards Beatles revival (SR) a Kiss forever band revival (Maďarsko). Byli jsme připraveni na 1000 lidí a bylo vás tam víc jak 1000. To ještě nikdy nebylo. Díky všem co se podíleli na přípravách a díky všem, kteří přišli. Pořádaly obce Adamov a Hůry. Na YouTube profilu obce najdete video reportáž z akce a v příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.


ikona článkuPronájem kulturního zařízení

V naší nové budově občanské vybavenosti jsou také společenské prostory, které je možné si pronajmout za účelem různého využití. Podrobnosti a podmínky pronájmu najdete na odkazu v příloze článku a nebo klikněte na nadpis v levém menu stránek.


ikona článkuObecní slavnost

Oslavy 100 let samostatnosti obce a 100 let založení sboru dobrovolných hasičů, spojené se slavnostním otevřením nové multifunkční budovy občanské vybavenosti jsou za námi. Nezbývá než poděkovat všem, kteří se podíleli na průběhu akce, protože bez jejich fyzického a psychického nasazení by nic nefungovalo. Také děkujeme všem, kteří na oslavu přišli a pobavili se. Svou přítomností vzdali hold těm, kteří pro ně vše připravili od programu až po občerstvení. V příloze článku najdete odkaz na galerii fotek.


ikona článkuAdamov je nově na YouTube

Vážení občané. Nově jsme vytvořili video kanál obce na YouTube, kam budeme přidávat zajímavá videa z kulturního a společenského života v naší obci. Klikněte na tlačítko ODEBÍRAT a budete vždy informováni, když nahrajeme nové video. V příloze článku najdete odkaz na kanál.