ikona článkuVánoce 2021

Obec Adamov a zastupitelstvo obce přeje všem občanům krásné Vánoce a v novém roce mnoho štěstí, zdraví, osobních i pracovních úspěchů.


ikona článkuMikuláš v Adamově

V naší obci jsme byli zvyklí na hromadného Mikuláše a byl vždycky super. Letos hromadný být nemohl, tak chodil po vsi a kde byl objednán, tam rozdával slzičky i smích. V příloze článku najdete odkaz na fotografie z jeho poutě.


ikona článkuObec Adamov - chytrá obec

Vážení občané,
v podzimním vydání Adamovského zpravodaje najdete zvláštní přílohu s názvem Mobilní rozhlas. Tato nová služba, kterou jsme pro vás spustili nabízí mnoho zajímavých a mnoho užitečných funkcí a možností. Věnujte prosím této informaci pozornost, pročtěte si pečlivě informace ve zpravodaji a zaregistrujte se. Budete mít pak přehled o obci přímo ve svém PC a nebo mobilním telefonu a neunikne vám žádná důležitá informace jak technického charakteru, tak i informačního. Naše obec tímto vstoupila do světa chytrých obcí. Staňte se její součástí. Děkujeme za sdílení a případnou registraci. Možnosti registrace najdete ve zpravodaji a nebo zde v levém menu stránek. Naše obec tímto přechází na tuto novou informační platformu, která nahradí současný a finančně nevýhodný systém GOsms.