ikona článkuBabouci v Hůrách

V KD Hůry se koná tradiční setkání s Babouky. V příloze článku najdete plakát s informacemi.


ikona článkuLoučení s létem 2021 - info

Nezapomeňte, že v sobotu 28. 8.2021 máme v Adamově Loučení s létem 2021. Má být chladno, ale to nevadí, ve stanech si zatopíme. V příloze článku najdete plakát a jízdní řád naší obecní dopravy, kterou jsme pro Vás speciálně objednali, abyste se na akci a z ní snáze dostali. Nebojte se počasí a přijďte akci podpořit.


ikona článkuHistorie o herci Speergerovi

Herec Jan Wenceslaus Speerger, který pocházel z Adamova je výrazným představitelem naší obce z dob dávno minulých. Vyprávění o něm může být z hlediska historie a objektivního vědění velmi zajímavé. Pokud máte zájem se o tomto člověku něco dozvědět, tak v příloze článku najdete plakát s informacemi. Biograf vzpomínek s Václavem Wassermanem se bude konat v prostorách hornického muzea na Rudolfově.


ikona článkuObec Adamov - chytrá obec

Vážení občané,
v podzimním vydání Adamovského zpravodaje najdete zvláštní přílohu s názvem Mobilní rozhlas. Tato nová služba, kterou jsme pro vás spustili nabízí mnoho zajímavých a mnoho užitečných funkcí a možností. Věnujte prosím této informaci pozornost, pročtěte si pečlivě informace ve zpravodaji a zaregistrujte se. Budete mít pak přehled o obci přímo ve svém PC a nebo mobilním telefonu a neunikne vám žádná důležitá informace jak technického charakteru, tak i informačního. Naše obec tímto vstoupila do světa chytrých obcí. Staňte se její součástí. Děkujeme za sdílení a případnou registraci. Možnosti registrace najdete ve zpravodaji a nebo zde v levém menu stránek. Naše obec tímto přechází na tuto novou informační platformu, která nahradí současný a finančně nevýhodný systém GOsms.