ikona článkuVesnice roku 2024

Obec Adamov se přihlásila do soutěže Vesnice roku 2024 v kategorii obcí Jihočeského kraje, do dvou tisíc obyvatel. Proběhla návštěva hodnotící komise a výsledkem je udělení ceny Zlatá cihla za výstavbu multifunkční budovy jako významné celospolečenské stavby s přihlédnutím k nenásilnému urbanistickému zasazení celé stavby do intravilánu obce se zachováním vesnické architektury. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii z návštěvy hodnotící komise.


ikona článkuDětský den a vítání léta 2024

Obce Hůry a Adamov zvou všechny děti a rodiče na tradiční Dětský den a vítání léta, který se tentokrát koná v obci Hůry. Tuto oblíbenou akci pořádají obě obce společně. V příloze článku najdete plakát s informacemi.


ikona článkuMájka v Adamově 2024

Jaro jsme přivítali, Májku vztyčili a čarodějnici zapálili. Bylo větrno, ale oheň byl hlídaný našimi hasiči, kterým děkujeme za celkovou organizaci a veškeré přípravy. Dále děkujeme již tradiční čarodějnické návštěvě ze sousední obce Hůry a skupině ROKEŘI za vytvoření příjemné zábavy. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.


ikona článkuInformace - Zápis do 1. ročníku základní školy

Vážení rodiče,
pro Váš případný zájem najdete v příloze článku informace o zápisu do 1. ročníku základní školy VŠTE v Českých Budějovicích.