ikona článku Vítání léta a dětský den 2019

Obce Adamov a Hůry, vás 1. 6.2019 od 13:00 hod. srdečně zvou na jednu z největších kulturních akcí, kterou společně pořádají. Přijďte se pobavit s celou rodinou a podpořte svou přítomností lidi, kteří se podílí na její náročné přípravě a organizaci. V příloze článku najdete plakát s programem.


ikona článku Májka v Adamově 2019

Počasí bylo vrtkavé a chladnější, ale náladu na Májce nám pokazit nemohlo. Jaro jsme přivítali, Májku postavili a čarodějnici spálili. Děkujeme za vaši opravdu velkou účast a děkujeme našim hasičům za organizaci celé akce. Přejeme hezké prožití jarního období a těšíme se na vás všechny na vítání léta a dětském dnu 1. 6.2019. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.


ikona článku Nová sekce v menu stránek

Dnes byla založena nová sekce v menu stránek. Jmenuje se "Fotogalerie akcí SDH" a v příloze článku na ni najdete odkaz. Po kliknutí budete přesměrováni na jiné stránky, kde najdete veškeré fotky z akcí na kterých se podíleli naši hasiči.


ikona článku Výstava fotografií našeho občana

Dovolte, abychom vás jménem našeho občana Jana Medka pozvali na jeho autorskou výstavu fotografií z prostředí Českých Budějovic, kterou je možné shlédnout v klubu Hammond Café - Fotoklub Vývojka v období květen až červen 2019. Plakát najdete v příloze článku a jste všichni srdečně zváni.