ikona článkuVesnická zabíjačka - vepřové hody v Adamově 2023

V sobotu jsme si užili vesnickou zabíjačku, které byla u nás v obci poprvé. Díky všem, kteří přišli. Dobrot bylo požehnaně a zábavy také. V příloze najdete odkaz na fotogalerii a na obecní kanál YouTube kde najdete video.


ikona článku1. obecní a hasičský ples 2023

Vážení občané,
obec Adamov a SDH Adamov si Vás dovolují pozvat na historicky 1. obecní a hasičský ples na území obce Adamov. Dnes byl spuštěn předprodej lístků a na plakátu v příloze článku si přečtěte podrobnosti a pravidla k tomu ustanovená. Těšíme se na Vás a děkujeme za případné šíření této informace.


ikona článkuPozor změna - obecní knihovna

Ve zpravodaji jste byli informováni o změně otevírací doby obecní knihovny. Od nového roku je Vám knihovna k dispozici každou středu od 15:00 do 17:00 a věnovat se Vám bude nová knihovnice paní Vlasta Ryplová.


ikona článkuSetkání seniorů v Adamově 2022

Historicky první setkání seniorů v novém obecním domě v Adamově, proběhlo v přátelské atmosféře a pohodě. K tanci zahrála skupina Jihočeský Čtyřlístek a program oživili také umělci z Prahy s písničkami divadla Semafor. Setkání občanů pořádají tradičně obce Adamov a Hůry společně. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.


ikona článkuSousedské setkání u vánočního stromu

První adventní neděli jsme prošli Andělskou cestu za světlem a rozsvítili jsme vánoční strom a poslední adventní neděli jsme se sešli u obecního domu u příležitosti 1. ročníku Sousedského setkání u vánočního stromu. Bylo mrazivo, ale výborný horký punč všechny zahřál. Děti dostaly vánoční balíček od obce Adamov a sousedé si popovídali a popřáli si hezké vánoce. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.