ikona článku Virtuální prohlídka obce - novinka

Na těchto stránkách najdete na levé straně nový banner s názvem "Virtuální prohlídka obce". Když na něj kliknete, budete přesměrování do virtuálního prostředí ve kterém budete moci procházet obcí a reálně si ji prohlížet.


ikona článku Výlov nádrže v Adamově

V sobotu 26.10. se u nás v obci koná výlov nádrže. Tato oblíbená akce ovoněná rybími dobrotami se k nám vrací po roční odmlce a vždy v minulosti se těšila veliké účasti. Nepřízeň počasí nám nevadí. V obecním stanu bude teplo a bude tam hrát i muzika. Přijďte si užít hezký podzimní a společenský den. Bližší informace byly uvedeny ve zpravodaji a nebo je najdete v modulu kalendáře u příslušného data.


ikona článku Branný závod Hra Plamen 2019

Uplynulou sobotu se u nás v obci uskutečnilo okrskové kolo branného závodu Hry Plamen na které přijelo téměř 300 závodníků. Náš sbor dobrovolných hasičů byl vybrán jako hlavní organizátor a ve spolupráci s obcí se tohoto úkolu ujal jak nejlépe mohl. Organizovat takový závod je velice časově náročné a já bych chtěl poděkovat všem hasičům i rodičům dětí, kteří se na organizaci aktivně podíleli. Vyzdvihl bych zejména velitele SDH pana Karla Dvořáka, který si kvůli závodu vzal týden dovolenou a aktivně se přípravám věnoval včetně přípravě trati a jednotlivých stanovišť. Vše se povedlo dle plánu a adamovské družstvo závod i vyhrálo. Děti soutěžily v domácím prostředí a daly do toho vše. Na vrub organizátorů padaly pochvaly ze strany okresních funkcionářů sboru a již nyní se všichni těší na jarní kolo, které se také bude konat u nás v Adamově. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii z průběhu závodu.