ikona článkuMikulášské divadlo v Adamově

Dne 4. 12. 2023, byl u nás v obci Mikuláš. Naši hasiči a hasičské děti, posunuli tuto událost na nový rozměr. Ve volném čase a po večerech nazkoušeli divadelní představení Čertovinky a podali vynikající výkon. Sál byl “narvaný” k prasknutí a bavili se děti i dospělí. Byl to hezký a příjemný večer. Děkujeme všem, kteří se na přípravách podíleli a nebyli vidět. Jsou také velice důležití a děkujeme všem rodičům, že naše ochotníky přišli se svými malými hříšníky podpořit. Jejich snaha nepřišla nazmar. Za fotky děkujeme Pavlu Šímovi. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.


ikona článkuSetkání seniorů v Hůrách

Pátek 8.12. 2023 bude tradiční setkání seniorů od 18 hodin v kulturním domě v Hůrách. K poslechu i tanci zahraje kapela Čtyřlístek. Přijdou zajímaví hosté Eva Hrušková, Tomáš Magnusek. Občerstvení zajištěno a v případě potřeby Vám na akci a zpět zajistíme dopravu. Volejte 724192156.


ikona článkuAndělská cesta za světlem 2023

První advent u nás v Adamově! Bylo to zase jinak, bylo mnoho sněhu, ale bylo hodně i Vás, kteří jste přišli a poklábosili se sousedy a přáteli. V tónech podmanivé hudby jsme poprvé odhalili betlém, který bude s námi každé vánoce a který pořídila obec Adamov. Poděkování si zaslouží naši malí i velcí hasiči v roli andělů a technického zabezpečení, členky Spolku pro Adamov za voňavý stánek s dobrotami a David Kovařík za moderování akce včetně jeho punčového kolektivu, který jej vařil a vydával. Za skvělé fotky děkujeme Pavlu Šímovi. V příloze článku najdete odkazy na fotogalerii a video.


ikona článkuTříkrálová sbírka - výzva

Milí sousedé, pojďte s námi koledovat a prožít si letošní Tříkrálovou sbírku na vlastní kůži! Hledáme dvou až čtyřčlenné skupinky králů vč. dospělého doprovodu. Koledování se v naší obci Adamov uskuteční v sobotu 6. ledna 2024. Minulý rok jsme bohužel nestihli obejít celou obec, a proto potřebujeme posily. S dětmi jsme si to opravdu užili! Pořádající organizace Charita ČR má navíc pro koledníky připravené vše, co potřebují. V případě zájmu se prosím obraťte na paní Gabrielu Jannovou, tel. 728 319 591. Těšíme se na vás!