ikona článku Poděkování

Děkujeme za účast na vzpomínkové akci, která se konala v úterý v 17 hod. na plácku pod Koniperkem. Vzpomínalo se na účastníka protifašistického odboje Stanislava Němce z Adamova a měli jsme mimo jiné, unikátní možnost vzít do ruky a číst, originály dopisů psané a pašované z koncentračního tábora Terezín. Je třeba si tyto události připomínat a obec Adamov děkuje paní Růženě Kadounové za energii a čas, které věnovala přípravám. V příloze článku najdete fotografie z akce.


ikona článku Vítání léta a dětský den 2019

Dětský den a vítání léta 2019 je za námi. Obce Adamov a Hůry děkují všem, že jste přišli. Bylo vás mnoho a my si toho vážíme. Sluníčko nám přálo, ale poměrně silný vítr nám zabránil ve vyhlídkových letech balonem. Nebylo by to bezpečné. Užijte si léta a načerpejte energii. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii z akce.


ikona článku Poněšický survival

Dne 8. 6.2019 mezi 2. až 7. hodinou ranní, proběhne na území obcí Adamov a Hůry jedna z etap závodu Poněšický survival. Jedná se o 17. ročník čtyřiadvacetihodinového nonstop přírodního víceboje dvojic s plnohodnotnou integrací hendikepovaných sportovců. Více info v příloze článku.


ikona článku Vyjádření piety

Vážení občané,
z důvodu vyjádření hluboké soustrasti rodině tragicky zemřelého místostarosty obce Dražůvky pana Rudolfa Štose bude v den pohřbu tuto sobotu 1. 6. 2019 vyvěšen černý prapor. Kondolence za SMO ČR a SMS ČR v příloze článku.
Petr Schicker
starosta obce


ikona článku Výstava fotografií našeho občana

Dovolte, abychom vás jménem našeho občana Jana Medka pozvali na jeho autorskou výstavu fotografií z prostředí Českých Budějovic, kterou je možné shlédnout v klubu Hammond Café - Fotoklub Vývojka v období květen až červen 2019. Plakát najdete v příloze článku a jste všichni srdečně zváni.