ikona článku Mikuláš, čerti a andělé v Adamově 2019

Vlídný Mikuláš, andělé a strašidelní čerti navštívili 5.12. naši obec. Děkujeme rodičům, že s dětmi přišli a podpořili tuto hezkou vánoční tradici a děkujeme našim hasičům a hasičkám, kteří celou akci od rána připravovali v té zimě. Myslím, že to ale stálo za to. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.


ikona článku Andělská cesta za světlem 2019

Adventní čas je časem vánočním a u nás v obci jsme jej zahájili první adventní neděli. Zimní královna rozsvítila vánoční strom a vydala se na andělskou cestu do sousední obce Hůry, se kterou tuto oblíbenou akci společně pořádáme. Počasí nám přálo, nálada byla sváteční a účast byla obrovská. Děkujeme za to, že jste přišli v tak hojném počtu a děkujeme také těm, kteří se ve volném čase aktivně podíleli svou prací. Jedná se o zastupitele obce, pracovníky obecního úřadu a mateřské školy, adamovské hasiče a nemohu zapomenout na členky Spolku pro Adamov z.s., které napekly vynikající domácí štrůdl a vánoční štolu a tyto dobroty na akci všem kteří měli chuť rozdávaly v krásně vyzdobeném a voňavém stánku. Jsou to sice maličkosti, ale právě takové maličkosti pak dávají celé akci to vánoční kouzlo a atmosféru, která napomáhá tomu, že se občané naší obce umí sejít, společně se pobavit a strávit spolu příjemný čas. Tak by to mělo být. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii z akce.


ikona článku Výlov nádrže 2019

Naše obec sice nemá žádný rybník, ale má bývalou požární nádrž. Díky panu Miroslavu Bickovi, který se o ni stará, udržuje kolem ní pořádek a chová v ní ryby se může uskutečnit její výlov. Tato podzimní akce je první předzvěstí vánočních svátků a je vždy velmi příjemná pro malé i velké. Děkujeme všem, kteří přišli a ochutnali některou z rybích dobrot a děkujeme organizátorům za vynikající přípravu a čas, který tomu věnovali. Nebylo ho málo, ale stálo to za to. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.


ikona článku Virtuální prohlídka obce - novinka

Na těchto stránkách najdete na levé straně nový banner s názvem "Virtuální prohlídka obce". Když na něj kliknete, budete přesměrování do virtuálního prostředí ve kterém budete moci procházet obcí a reálně si ji prohlížet.