ikona článku Desatero jak přežít

Naše obec byla požádána panem plk. Ing. Lubomírem Veselým, který je vedoucí odboru služby dopravní policie na Krajském ředitelství, abychom pomohli rozšířit poučné i zábavné video, které pojednává o zásadách správného chování za volantem. Všichni kdo jezdíme denně jsme si vědomi, že chování některých řidičů není v souladu s dobrou morálkou a slušností. Budeme rádi, když taková videa aspoň trošku pomohou situaci vylepšit a zvláště mladí a nezkušení řidiči si některé informace z něj vezmou za své. Video najdete v příloze článku a na facebookovém profilu obce.


ikona článku Pozvánka

Pokud máte zájem, dozvědět se něco z historie našeho blízkého okolí, jste zváni na povídání s paní Růženou Kadounovou. Informace najdete na obrázku v příloze článku.


ikona článku Mikuláš, čerti a andělé v Adamově 2019

Vlídný Mikuláš, andělé a strašidelní čerti navštívili 5.12. naši obec. Děkujeme rodičům, že s dětmi přišli a podpořili tuto hezkou vánoční tradici a děkujeme našim hasičům a hasičkám, kteří celou akci od rána připravovali v té zimě. Myslím, že to ale stálo za to. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.