ikona článku Indiánská stezka na Floridě

Ukončení nouzového stavu a rozvolňování souvisejících restrikcí, dovoluje pořádání menších kulturně zábavních akcí, které nejsou primárně hromadné, ale jsou spíše individuální. Pozvánku na jednu takovou najdete na plakátu v příloze článku. Organizátoři budou rádi, když se s dětmi přijdete podívat. Oproti plakátu došlo ke změně termínu z důvodu špatného počasí. Akce se bude konat v sobotu 30. 5.2020 a ne v neděli.


ikona článku Sběr železného šrotu

Pandemie již polevila a proto je možné plánovat obvyklou činnost pro toto období. Jedna z takových činností je sběr železného šrotu. Termín byl stanoven na 13. 6. Akci jako vždy organizuje sbor dobrovolných hasičů Adamova. Výtěžek bude použit na provoz dětského požárního sportu, kterému se hasiči aktivně věnují. Děkujeme za podporu.


ikona článku Májka v Adamově 2020

Společenské akce sice pořádat nemůžeme, ale postavit Májku není zakázané. Ujali se toho jako každý rok naši dobrovolní hasiči a i přes smutnou dobu pandemie zachovali tradici a navzdory nákaze Adamov jaro 2020 vítá v národních barvách. V příloze článku najdete odkaz na malou fotoreportáž.