ikona článkuFilmové léto v Adamově

Již jsme zveřejňovali, že jsme i na tuto letní sezónu pozvali do obce Kinematograf bratří Čadíků, který nám už loni zpříjemnil několik večerů. V příloze článku najdete odkaz na plakát s podrobnostmi.


ikona článkuLoučení s létem v Adamově 2021

Na konci prázdnin plánujeme oblíbenou akci Loučení s létem, kterou pořádáme společně s obcí Hůry a na kterou Vás tímto srdečně zveme. Místo konání je jako obvykle louka u motorestu Florida a datum je 28. 8.2021. V příloze článku najdete odkaz na kalendář akcí, kde je také plakát.


ikona článkuObec Adamov - chytrá obec

Vážení občané,
v podzimním vydání Adamovského zpravodaje najdete zvláštní přílohu s názvem Mobilní rozhlas. Tato nová služba, kterou jsme pro vás spustili nabízí mnoho zajímavých a mnoho užitečných funkcí a možností. Věnujte prosím této informaci pozornost, pročtěte si pečlivě informace ve zpravodaji a zaregistrujte se. Budete mít pak přehled o obci přímo ve svém PC a nebo mobilním telefonu a neunikne vám žádná důležitá informace jak technického charakteru, tak i informačního. Naše obec tímto vstoupila do světa chytrých obcí. Staňte se její součástí. Děkujeme za sdílení a případnou registraci. Možnosti registrace najdete ve zpravodaji a nebo zde v levém menu stránek. Naše obec tímto přechází na tuto novou informační platformu, která nahradí současný a finančně nevýhodný systém GOsms.