ikona článku

Dračí stezka pro děti

V době kdy obce nemohou dělat žádnou hromadnou kulturu se přece jenom něco malého pro naše děti našlo. Sportovní klub FAME z.s. ve spolupráci s restaurací Florida a za finanční podpory obcí Adamov a Hůry organizují pro děti Dračí stezku. V příloze článku najdete bližší propozice a letáček s informacemi.


19. 6. 2021 od 14 hodin se u Motorestu Florida sejdeme na Dětském dni, abychom se vydali po dobrodružné dračí stezce. Na této stezce děti čeká plnění a luštění úkolů, díky kterým se dostanou k vytouženému cíli a hlavně k pokladu. Úkolem dětí bude najít a vyluštit zaklínadlo a jméno draka, aby jej mohly uspat nejméně na tisíc let a on dál nepustošil království, které přišly děti zachránit. Zatímco děti budou plnit úkoly, vy se mezitím můžete osvěžit u otevřené zahrádky Motorestu Florida.
I po absolvování stezky je pro děti připraven doprovodný program - mimo jiné skákací hrad, lezecká stěna, ukázka hasičských vozů nebo dětská diskotéka s Davidem Kovaříkem. Připraveny jsou samozřejmě i odměny a chutná svačinka.
Přihlaste se pomocí našeho webového formuláře na konkrétní čas, abychom zaručili rovnoměrné počty dětí ve skupinkách. Formulář najdete na webu: www.sportklubfame.cz.
Vyčkejte prosím na potvrzovací SMS, že vás máme zapsané a přihlášené na zvolený čas. V případě potíží kontaktujte naší lektorku Šárku na čísle +420 725 55 66 77.

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
letak-detsky-den-na-florid-19.6.2021.pdf 3181.8 Kb