Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Návštěvníků stránek

celkem: 1002594 měsíc: 8678 den: 162 hodina: 28

Facebook

Obec Adamov - netkatalog.czMěstské, obecní úřady - netkatalog.cz

 

 

 

Informace

ikona článku

Dne 8.11.2018 proběhlo řádné zasedání zastupitelstva obce na kterém se jednomyslně schválilo okamžité zrušení veřejné obecní diskuse na stránkách obce. Důvodem byly množící se anonymní příspěvky se lživým a zlým obsahem, které diskusi pouze zatěžovaly. Nebyly totiž ani konkrétní a ani konstruktivní. Měly do diskuse vnášet jen negativní nálady a neověřené informace. Taková diskuse pak ztrácí smysl a ani diskusí vlastně není. Ve slušné společnosti by mělo být zvykem, že každý kdo chce něco napsat do diskuse veřejného charakteru, by se měl omezit pouze na fakta a příspěvek by měl autorizovat podpisem. Bohužel to tak nefungovalo. Omlouváme se všem, kteří v minulosti přispívali tak jak se sluší a patří, ale situace už byla neudržitelná. Pokud máte jakoukoliv informaci ohledně obecní tématiky, kterou byste potřebovali sdělit zastupitelstvu obce, tak je samozřejmě i nadále možnost využít kontakty na starostu a místostarostu obce, které jsou uvedeny zde na stránkách a v každém zpravodaji. Dále můžete využít obecní email nebo obecní telefon. Jsme vám i nadále plně k dispozici.

Dnes je: 19.12.2018

Svátek slaví: Ester

aktuality

Oznámení úřední hodiny
Úřední hodiny 18.12.2018-2.1.2019 zrušeny z důvodu dovolené. V naléhavých případech kontaktujte starostu. Děkujeme za pochopení.
více
Výsledky voleb
do Senátu Parlamentu ČR II. kolo
více
Výsledky voleb
do Senátu Parlamentu ČR
více
Výsledky voleb
do Zastupitelstva obce Adamov
více
Rozpočtové opatření
číslo 2/2018
více

Oznámení občanům

Oznamujeme občanům stavební záměr obce Adamov "Zřízení a rozšíření chodníku v části ulice Adamovská, k.ú. Adamov u Českých Budějovic".

Jedná se o stavbu dopravní infrastruktury - chodníku podél silnice III/10577 v délce 239,89 metru a šířce 2 metry. Navržená stavba splňuje požadavky vyhlášky č. 398/2009Sb., o obecných technických požadavcích zabezpečujících užívání staveb osobami s omezenou schopností pohybu a orientace.

situace


Závěrečný účet obce Adamov za rok 2017
více
Závěrečný účet za rok 2017
DSO Adamov - Hůry
více

Sběrný dvůr Envisan-Gem termíny sobot

zde


Informace
k dani z nemovitých věcí na rok 2018
více
Oznámení změna termínu svozu popelnic
S ÚČINNOSTÍ OD 1.1.2018 BUDE SVOZ KOMUNÁLNÍHO ODPADU ZAJIŠTĚN SPOLEČNOSTÍ FCC České Budějovice s.r.o., SVOZOVÝ DEN JE PÁTEK RÁNO. MIMOŘÁDNÝ SVOZ BUDE PROVEDEN V PÁTEK 29.12.2017.
více
Úřední hodiny v roce 2017

Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy