Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Návštěvníků stránek

celkem: 1002595 měsíc: 8679 den: 163 hodina: 29

Facebook

Obec Adamov - netkatalog.czMěstské, obecní úřady - netkatalog.cz

 

 

 

Čertovské rojení a Mikuláš v Adamově

ikona článku

Rádi bychom poděkovali našim dobrovolným hasičům za přípravu a organizaci mikulášského večera. Pojali ho jinak než bylo obvyklé, ale to co předvedli, byl dle našeho názoru strhující výkon. Vzali si dovolenou a už od dopoledních hodin se plně věnovali přípravám na večerní čertovský rej. Odměnou za zimu a fyzické vyčerpání jim byli spokojení rodiče, dětské úsměvy a někdy i slzičky. To vše k vesnickému Mikuláši patří a mělo by to tam být. Bylo to tam. Návštěva Mikuláše byla tento rok venku a ne v sále obecního úřadu, který je svou velikosti zcela nedostačující a mnohdy museli být rodiče s dětmi i venku, protože se zkrátka nevešli. Za tento nápad děkujeme paní Ludmile Kulhanové. Dále děkujeme veliteli hasičů panu Karlu Dvořákovi, který se jako každý rok excelentně ujal role milosrdného Mikuláše a paní Ivetě Šimůnkové, která velela všem malým i velkým pekelníkům. Jsme moc rádi, že se vás dostavilo takové množství a děkujeme i za to, protože pak víme že má smysl v tom pokračovat. Ve fotogalerii obce najdete momentky z akce, které napoví, jaká tam byla atmosféra.

Dnes je: 19.12.2018

Svátek slaví: Ester

aktuality

Oznámení úřední hodiny
Úřední hodiny 18.12.2018-2.1.2019 zrušeny z důvodu dovolené. V naléhavých případech kontaktujte starostu. Děkujeme za pochopení.
více
Výsledky voleb
do Senátu Parlamentu ČR II. kolo
více
Výsledky voleb
do Senátu Parlamentu ČR
více
Výsledky voleb
do Zastupitelstva obce Adamov
více
Rozpočtové opatření
číslo 2/2018
více

Oznámení občanům

Oznamujeme občanům stavební záměr obce Adamov "Zřízení a rozšíření chodníku v části ulice Adamovská, k.ú. Adamov u Českých Budějovic".

Jedná se o stavbu dopravní infrastruktury - chodníku podél silnice III/10577 v délce 239,89 metru a šířce 2 metry. Navržená stavba splňuje požadavky vyhlášky č. 398/2009Sb., o obecných technických požadavcích zabezpečujících užívání staveb osobami s omezenou schopností pohybu a orientace.

situace


Závěrečný účet obce Adamov za rok 2017
více
Závěrečný účet za rok 2017
DSO Adamov - Hůry
více

Sběrný dvůr Envisan-Gem termíny sobot

zde


Informace
k dani z nemovitých věcí na rok 2018
více
Oznámení změna termínu svozu popelnic
S ÚČINNOSTÍ OD 1.1.2018 BUDE SVOZ KOMUNÁLNÍHO ODPADU ZAJIŠTĚN SPOLEČNOSTÍ FCC České Budějovice s.r.o., SVOZOVÝ DEN JE PÁTEK RÁNO. MIMOŘÁDNÝ SVOZ BUDE PROVEDEN V PÁTEK 29.12.2017.
více
Úřední hodiny v roce 2017

Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy