ikona článku Velikonoce 2019

Obec Adamov, přeje všem občanům, hezké velikonoční svátky. Užijte si sluníčka, jarního počasí a přijďte jaro přivítat na stavění Májky a pálení čarodějnic 30. 4.2019.


ikona článku Upozornění!!

Dnes byla při kontrole dětských hřišť v ulici Pod Ohradou nalezena tato dětská skluzavka viz foto v příloze článku. Vzhledem k tomu, že se nejedná o certifikovaný herní prvek, ale o hračku pro domácí použití, nemohli jsme ji na hřišti ponechat. Je to v rozporu s platnou legislativou pro bezpečné používání obecních dětských hřišť. Skluzavka byla uskladněna v obecním skladu. Pro více info volejte 608966569.


ikona článku Vítání jara a Májka v Adamově 2019

SDH Adamov ve spolupráci s obcí Adamov, vás všechny srdečně zve na tradiční přivítání jara. Bude muzika, dobré jídlo a dobrá nálada. Nebude chybět ani tradiční tombola o dřevo z Májky a doprovodný program pro děti. Budete všichni vítáni. Vezměte celou rodinu a přijďte. Více info najdete na plakátu v příloze článku.


ikona článku Zásah hasičů v Adamově

Nehoda v podobě úniku ropných produktů se může stát každému. Stalo se to i u nás v Adamově. Naše zásahová jednotka hasičů vyjela zásahovým vozem a skvrnu eliminovala zásypem sorpčním materiálem s následným úklidem. Děkujeme za kvalifikovaný zásah. V příloze článku najdete fotky ze zásahu.


ikona článku Noc s Andersenem 2019

Dne 29. 3.2019 se pod taktovkou našich dobrovolných hasičů uskutečnila celorepubliková akce s názvem Noc s Andersenem. Jedná se o bohulibou akci s dětmi, jejímž hlavním posláním je dostat děti a mládež zpět ke knize jako symbolu klasického vzdělání. Hezký článek od paní Evy Janurové - vedoucí dětí SDH i s odkazem na fotogalerii najdete v sekci SDH Adamov v levém menu stránek a nebo v příloze tohoto článku.