Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Divadlo na Rudolfově ikona článku

V příloze tohoto článku najdete plakát na zajímavou akci, která vás zve na Rudolfov na Kozí Pohádku. Dobrovolné vstupné bude použito ve prospěch Waldorfské mateřské školy. Veškeré info je na plakátu.


Informace ikona článku

Smluvní přeprava v naší obci, bude z počátku roku 2017 pokračovat za stávajících podmínek. O případných změnách budete včas informováni.


Úspěchy Adamova v sálové kopané ikona článku

Ne každý se zajímá o sport, ale je dobré vědět, že máme v naší obci vlastní SC Adamov v sálové kopané, který hraje za Adamov s erbem obce na prsou. Kluci na sobě makají a mají také krásné výsledky. V příloze článku najdete fotky z předávání poháru, který vyhráli a popis Davida Nárovce o hektickém průběhu několika posledních dní sportovní sezony 2016. Děkujeme za skvělou reprezentaci obce a přejeme mnoho úspěchů do sezony 2017.


II. ročník CukrovíBraní v Adamově ikona článku

Obec Adamov a adamovští hasiči, vás zvou na II. ročník adamovského CukrovíBraní. Upečte nějakou dobrotu do soutěže, vezměte děti a přijďte se naposled v tomto roce kulturně pobavit. Je pro vás připraven program a vše potřebné se dozvíte na plakátu v příloze článku. Těšíme se na vás :-).


Mikuláš, andělé a čerti v Adamově ikona článku

Mikuláš v Adamově byl jako vždy skvělý. Útulné a rodinné prostředí, kombinované s příjemnou hudbou a chutným občerstvením, a opravdu velká návštěvnost toho byly důkazem. Děkujeme našim hasičům, kteří vše organizovali a vše připravili. Mikuláš i čerti doufají, že budou děti aspoň rok hodné. Některé byly z čertů tak rozpačité, že si ani nevšimly, že jim chybí dudlík :-). Jako zajímavost, jsme tento rok měli pekelníky s Mikulášem i v našem vozidle smluvní přepravy. Foto najdete v příloze článku.


Výsadba nové aleje v obci ikona článku

Dnes jsme za přítomnosti dětí z mateřské školky a zástupce Nadace ČEZ, sázeli novou alej Florida, která významně zkrátí pěší procházku k motorestu a zároveň bude sloužit jako přírodní větrolam. Pan starosta s dětmi se nebál zimy a chopil se hned práce :-). Alej bude na jaře zvelebena, protože kolem ní ještě doděláme cestu a lavičky. Projekt podpořila Nadace ČEZ dotačním příspěvkem ve výši 31100 Kč, za což jí děkujeme. Fotky z výsadby najdete ve fotogalerii obce.


Dnes je: 22.01.2017

Svátek slaví: Slavomír

aktuality

Úřední hodiny v roce 2017
více
Rozpočet DSO Adamov - Hůry na rok 2017
více
Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Rozpočet obce Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Informace poplatky 2016
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy