Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Loučení s létem 2018 ikona článku

Máme sice ještě dost času, ale nenechte si ujít tuto významnou kulturní akci, která se bude konat poslední prázdninový víkend 1. 9.2018. Kromě super Slovanů a Rokerů, kteří ji zahájí a ukončí, uvidíte a uslyšíte The Backwards - Beatles revival. Je to nejlepší revivalová skupina na světě, která vyhrála několik světových soutěží včetně USA. Beatles budou u nás jakoby na živo. Léto se nám pomalu, ale jistě překlene do podzimu, tak se s ním přijďte pořádně rozloučit. Pořádají a zvou obce Adamov a Hůry společně. Na letáku v příloze článku najdete podrobnosti.


Vítání léta, aneb dětský den 2018 ikona článku

Léto 2018 jsme s dětmi uvítali a doufejme, že si ho ve zdraví užijeme. Díky všem, kteří přišli a díky všem z obou obcí (Adamov - Hůry), kteří se svou prací podíleli na náročné organizaci. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii z akce a na Facebookovém profilu obce najdete i TV spot, který natočila a odvysílala Jihočeská televize.


Májka v Adamově 2018 ikona článku

Již tradiční stavění Májky v naší obci je za námi a myslím, že se povedlo. Počasí nám vyšlo parádně a návštěvnost byla velká. Pobavili jsme se a byl zas důvod se po dlouhé zimě sejít. Děkujeme všem, kteří přišli a svou účastí akci podpořili a děkujeme i našim dobrovolným hasičům, kteří nám tu pěknou sešlost zorganizovali. Je dobré, když se tradice udržují a připomínají. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.


Adamov byl v televizi ikona článku

Do naší obce zavítala Jihočeská televize JTV, aby natočila reportáž ohledně autobusové dopravy Adamova, Hůr, Libníče a Jivna. V sekci těchto stránek "Napsali o nás" najdete videozáznam. Odkaz na sekci najdete v příloze článku.


Dnes je: 18.08.2018

Svátek slaví: Helena

aktuality

Oznámení
o konání zasedání Zastupitelstva obce
více
Rozpočtové opatření
číslo 2/2018
více
Úřední hodiny - prázdninový provoz
více
Informace
k podávání kandidátních listin
více
Informace
o potřebném počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů (§ 21 odst. 4 zákona) (§ 21 odst. 4 zákona)
více
Závěrečný účet obce Adamov za rok 2017
více
Závěrečný účet za rok 2017
DSO Adamov - Hůry
více

Sběrný dvůr Envisan-Gem termíny sobot

zde


Informace
k dani z nemovitých věcí na rok 2018
více
Oznámení změna termínu svozu popelnic
S ÚČINNOSTÍ OD 1.1.2018 BUDE SVOZ KOMUNÁLNÍHO ODPADU ZAJIŠTĚN SPOLEČNOSTÍ FCC České Budějovice s.r.o., SVOZOVÝ DEN JE PÁTEK RÁNO. MIMOŘÁDNÝ SVOZ BUDE PROVEDEN V PÁTEK 29.12.2017.
více
Úřední hodiny v roce 2017

Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy