Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Stavění Májky v Adamově 2018 ikona článku

Jako již poslední dobou každý rok se v Adamově bude stavět Májka. Naši dobrovolní hasiči, kteří za spolupráce s obcí Adamov akci pořádají, vás zvou na strávení hezkého společenského odpoledne, které si užijí jak dospělí, tak děti. K mání bude dobré jídlo včetně pečeného selátka, pití všeho druhu a muzika. Děti si udělají svou čarodějnici a také si ji samy spálí, aby byla splněna prastará tradice. Plakát s informacemi najdete v příloze článku a nebo na Facebookovém profilu obce. Navíc vás budou hasiči zvát osobně a budou mít letáčky.


Adamov byl v televizi ikona článku

Do naší obce zavítala Jihočeská televize JTV, aby natočila reportáž ohledně autobusové dopravy Adamova, Hůr, Libníče a Jivna. V sekci těchto stránek "Napsali o nás" najdete videozáznam. Odkaz na sekci najdete v příloze článku.


Adamovské trhy 1. ročník ikona článku

První ročník Adamovských trhů je za námi a velmi se povedl. Bylo k mání vše od dobrot na zub, po praktické maličkosti do života. K dobré náladě, které byl dostatek, nám zahráli muzikanti a nakonec i počasí nám dopřálo přízně, byť bylo chladnější. Děkujeme organizátorům "Spolek pro Adamov z.s.", prodávajícím a návštěvníkům, a na podzim se snad sejdeme u druhého ročníku. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.


Veřejná sbírka na slavnostní prapor SDH ikona článku

Vážení spoluobčané, rádi bychom vás informovali, že dne 19. 1.2018 byla výroční valná hromada našich dobrovolných hasičů, na které byla zahájena veřejná sbírka finančních prostředků na pořízení slavnostního praporu. Výroba takového praporu je nákladná záležitost a prapor je pýchou sboru, která se předává z generace na generaci. Proto bychom vás jménem našich hasičů zdvořile požádali o jakoukoliv finanční pomoc. K tomuto účelu byla na obecním úřadě, v kanceláři pana starosty Schickera, umístěna zapečetěná pokladnička, kterou po skončení sbírky otevře a spočítá komise a výsledek bude zveřejněn. Naši hasiči se velmi snaží, aby si na prapor vydělali sami, ale není to jednoduché. Je třeba jim pomoci. Dnes pomůžeme my jim a zítra pomůžou v nouzi zase oni nám. Děkujeme za jakoukoliv vaši pomoc.


Zrychlení internetu O2 v obci ikona článku

V nedávné době došlo k velkým investicím do výstavby sítí a k úpravě telefonních ústředen, které zajišťují pokrytí naší obce O2 internetem. Pokud o něj máte zájem, tak v příloze článku najdete letáky s více informacemi.


Dnes je: 22.04.2018

Svátek slaví: Evženie

aktuality

Návrh
závěrečného účtu za rok 2017 DSO Adamov - Hůry
více
Zápis do mateřské školy
Informace k zápisu do MŠ Adamov
více

Sběrný dvůr Envisan-Gem termíny sobot

zde


Informace
k dani z nemovitých věcí na rok 2018
více
Oznámení změna termínu svozu popelnic
S ÚČINNOSTÍ OD 1.1.2018 BUDE SVOZ KOMUNÁLNÍHO ODPADU ZAJIŠTĚN SPOLEČNOSTÍ FCC České Budějovice s.r.o., SVOZOVÝ DEN JE PÁTEK RÁNO. MIMOŘÁDNÝ SVOZ BUDE PROVEDEN V PÁTEK 29.12.2017.
více
Úřední hodiny v roce 2017

Rozpočet DSO Adamov - Hůry na rok 2017
více
Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy