Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Nově v Adamově !! ikona článku

Spolek pro Adamov z.s., vás všechny srdečně zve na první ročník adamovských trhů. Informace najdete na plakátu v příloze článku. Děkujeme za vaši návštěvu a podporu této akce.


NOVÁ AKCE v ADAMOVĚ!! ikona článku

Dne 8. 4.2018 pořádá Spolek pro Adamov z.s. "Adamovské trhy". Konat se budou od 9.00 do 12.00 hod. na plácku pod Koniperkem. Prodávat se budou domácí výrobky všeho druhu, od potravin po domácnost. Máte li zájem účastnit se trhů jako prodejci, tak kontaktujte organizátory na mailu adamovskytrh@seznam.cz nebo na tel. číslech 775952524, 602444968. Více info o akci najdete v jarním vydání obecního zpravodaje.


Veřejná sbírka na slavnostní prapor SDH ikona článku

Vážení spoluobčané, rádi bychom vás informovali, že dne 19. 1.2018 byla výroční valná hromada našich dobrovolných hasičů, na které byla zahájena veřejná sbírka finančních prostředků na pořízení slavnostního praporu. Výroba takového praporu je nákladná záležitost a prapor je pýchou sboru, která se předává z generace na generaci. Proto bychom vás jménem našich hasičů zdvořile požádali o jakoukoliv finanční pomoc. K tomuto účelu byla na obecním úřadě, v kanceláři pana starosty Schickera, umístěna zapečetěná pokladnička, kterou po skončení sbírky otevře a spočítá komise a výsledek bude zveřejněn. Naši hasiči se velmi snaží, aby si na prapor vydělali sami, ale není to jednoduché. Je třeba jim pomoci. Dnes pomůžeme my jim a zítra pomůžou v nouzi zase oni nám. Děkujeme za jakoukoliv vaši pomoc.


Zrychlení internetu O2 v obci ikona článku

V nedávné době došlo k velkým investicím do výstavby sítí a k úpravě telefonních ústředen, které zajišťují pokrytí naší obce O2 internetem. Pokud o něj máte zájem, tak v příloze článku najdete letáky s více informacemi.


Dnes je: 21.03.2018

Svátek slaví: Radek

aktuality

Sběrný dvůr Envisan-Gem termíny sobot

zde


Informace
k dani z nemovitých věcí na rok 2018
více
Oznámení změna termínu svozu popelnic
S ÚČINNOSTÍ OD 1.1.2018 BUDE SVOZ KOMUNÁLNÍHO ODPADU ZAJIŠTĚN SPOLEČNOSTÍ FCC České Budějovice s.r.o., SVOZOVÝ DEN JE PÁTEK RÁNO. MIMOŘÁDNÝ SVOZ BUDE PROVEDEN V PÁTEK 29.12.2017.
více
Úřední hodiny v roce 2017

Rozpočet DSO Adamov - Hůry na rok 2017
více
Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy