Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Návštěvníků stránek

celkem: 1018147 měsíc: 10951 den: 183 hodina: 45

Facebook

Obec Adamov - netkatalog.czMěstské, obecní úřady - netkatalog.cz

 

 

 

JÓGA v Adamově ikona článku

Od 3. 2.2019 se v Adamově opětovně rozjíždějí pravidelné kurzy Jógy. Veškeré informace najdete na letáku v příloze článku.


Vánoce a Silvestr 2018 ikona článku

Vánoce jsou před námi a konec roku 2018 se kvapem blíží. Čas běží rychleji než bychom si přáli a neuděláme s tím nic. Co ale můžeme udělat, je vstoupit do nového roku 2019 s tím, že se budeme snažit žít jak nejlépe umíme. Zastupitelstvo obce a její zaměstnanci vám přejí, aby se každému povedlo to, co si přeje a aby se nám v té naší obci dobře žilo.


CukrovíBraní v Adamově 2018 ikona článku

CukrovíBraní 2018 je za námi. Děkujeme za účast a dětem za vystoupení. Doufám, že jim budou balíčky s dobrotami od obce Adamov chutnat ????. Musím poděkovat i našim hasičům a hasičkám, kteří tuto akci založili a již několik let ji pořádají za podpory obce. Největší dík patří samozřejmě těm statečným ženám, které se nebály a hrdinně vstoupily do soutěže o nejlepší domácí cukroví, které hodnotila mlsná porota. Autorky nejlepšího cukroví si převzaly upomínkový dárek a snad jim bude dobře sloužit v kulinářském řemesle. V příloze článku najdete odkaz na fotogalerii.


Čertovské rojení a Mikuláš v Adamově ikona článku

Rádi bychom poděkovali našim dobrovolným hasičům za přípravu a organizaci mikulášského večera. Pojali ho jinak než bylo obvyklé, ale to co předvedli, byl dle našeho názoru strhující výkon. Vzali si dovolenou a už od dopoledních hodin se plně věnovali přípravám na večerní čertovský rej. Odměnou za zimu a fyzické vyčerpání jim byli spokojení rodiče, dětské úsměvy a někdy i slzičky. To vše k vesnickému Mikuláši patří a mělo by to tam být. Bylo to tam. Návštěva Mikuláše byla tento rok venku a ne v sále obecního úřadu, který je svou velikosti zcela nedostačující a mnohdy museli být rodiče s dětmi i venku, protože se zkrátka nevešli. Za tento nápad děkujeme paní Ludmile Kulhanové. Dále děkujeme veliteli hasičů panu Karlu Dvořákovi, který se jako každý rok excelentně ujal role milosrdného Mikuláše a paní Ivetě Šimůnkové, která velela všem malým i velkým pekelníkům. Jsme moc rádi, že se vás dostavilo takové množství a děkujeme i za to, protože pak víme že má smysl v tom pokračovat. Ve fotogalerii obce najdete momentky z akce, které napoví, jaká tam byla atmosféra.


Andělská cesta za světlem 2018 ikona článku

Vánoční strom jsme v Adamově rozsvítili navzdory špatnému, deštivému počasí společně s královnou a králem pohádkové noci. Moc děkujeme všem, kteří opustili teplo domova a přišli se podívat a nebo šli i Andělskou cestu z Hůr. Dále děkujeme všem, kteří se podíleli na náročných přípravách, protože bez jejich investovaného času a energie by to nešlo. Jsme rádi, že se vás sešlo tolik a že jste se nenechali odradit chladem a nepřízní počasí. Doufáme, že i tato akce přispěla k tomu, abyste v klidu vstoupili do času adventního. V galerii fotek najdete pár momentek z akce.


Slavnostní odhalení nového památníku v Adamově ikona článku

Památník vojákům, kteří padli v 1. světové válce a byli občané Adamova, jsme u příležitosti 100. výročí založení republiky slavnostně odhalili v neděli 28.10.2018. Děkujeme všem, kteří přišli a i přes chladné a vlhké počasí podpořili tuto slavnostní událost. Na fotografie ze slavnostního odhalování se můžete podívat ve fotogalerii. Odkaz najdete v příloze článku.


Dnes je: 24.01.2019

Svátek slaví: Milena

aktuality

Informace poplatky 2019
více
Výsledky voleb
do Senátu Parlamentu ČR II. kolo
více
Výsledky voleb
do Senátu Parlamentu ČR
více
Výsledky voleb
do Zastupitelstva obce Adamov
více
Rozpočtové opatření
číslo 2/2018
více

Oznámení občanům

Oznamujeme občanům stavební záměr obce Adamov "Zřízení a rozšíření chodníku v části ulice Adamovská, k.ú. Adamov u Českých Budějovic".

Jedná se o stavbu dopravní infrastruktury - chodníku podél silnice III/10577 v délce 239,89 metru a šířce 2 metry. Navržená stavba splňuje požadavky vyhlášky č. 398/2009Sb., o obecných technických požadavcích zabezpečujících užívání staveb osobami s omezenou schopností pohybu a orientace.

situace


Závěrečný účet obce Adamov za rok 2017
více
Závěrečný účet za rok 2017
DSO Adamov - Hůry
více
Informace
k dani z nemovitých věcí na rok 2018
více
Oznámení změna termínu svozu popelnic
S ÚČINNOSTÍ OD 1.1.2018 BUDE SVOZ KOMUNÁLNÍHO ODPADU ZAJIŠTĚN SPOLEČNOSTÍ FCC České Budějovice s.r.o., SVOZOVÝ DEN JE PÁTEK RÁNO. MIMOŘÁDNÝ SVOZ BUDE PROVEDEN V PÁTEK 29.12.2017.
více
Úřední hodiny v roce 2017

Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy