Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Pozvánka na divadlo od sousedů ikona článku

V příloze článku najdete pozvánku do divadla na hru Ladislava Stroupežnického "Naši Furianti"


Zajímavá informace pro příznivce jógy ikona článku

Město České Budějovice, po více než třiceti letech, opět navštíví jeden z nejvyšších duchovních představitelů světa jeho svatost Paramhans Swami Mahéšvarananda. Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost k setkání již v neděli 12. 2.2017 od 18 hodin v hotelu Clarion. Bližší info najdete v příloze článku.


Informace ikona článku

Smluvní přeprava v naší obci, bude z počátku roku 2017 pokračovat za stávajících podmínek. O případných změnách budete včas informováni.


Úspěchy Adamova v sálové kopané ikona článku

Ne každý se zajímá o sport, ale je dobré vědět, že máme v naší obci vlastní SC Adamov v sálové kopané, který hraje za Adamov s erbem obce na prsou. Kluci na sobě makají a mají také krásné výsledky. V příloze článku najdete fotky z předávání poháru, který vyhráli a popis Davida Nárovce o hektickém průběhu několika posledních dní sportovní sezony 2016. Děkujeme za skvělou reprezentaci obce a přejeme mnoho úspěchů do sezony 2017.


Výsadba nové aleje v obci ikona článku

Dnes jsme za přítomnosti dětí z mateřské školky a zástupce Nadace ČEZ, sázeli novou alej Florida, která významně zkrátí pěší procházku k motorestu a zároveň bude sloužit jako přírodní větrolam. Pan starosta s dětmi se nebál zimy a chopil se hned práce :-). Alej bude na jaře zvelebena, protože kolem ní ještě doděláme cestu a lavičky. Projekt podpořila Nadace ČEZ dotačním příspěvkem ve výši 31100 Kč, za což jí děkujeme. Fotky z výsadby najdete ve fotogalerii obce.


Dnes je: 24.03.2017

Svátek slaví: Gabriel

aktuality

Úřední hodiny v roce 2017
více
Rozpočet DSO Adamov - Hůry na rok 2017
více
Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy