Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Obecní veřejná doprava ikona článku

Vážení spoluobčané,
již delší dobu je v Adamově poměrně hodně diskutované téma veřejné dopravy v obci. Veřejná doprava je finančně velice nákladná záležitost a není proto možné, aby ji byla schopna zajistit samotná obec z vlastních prostředků. Z tohoto důvodu se spojily obce tři a to Adamov, Hůry a Jivno, a vstoupily do společného projektu, který se spouští dne 1.9.2016. Projekt spočívá v tom, že tyto obce bude obsluhovat menší autobus, který je vybaven sedadly pro 23 osob a prostorem pro dva kočárky. K dispozici je cestujícím i internet formou WiFi Free přímo ve voze. Provoz bude zahájen ve zkušebním režimu v provizorních podmínkách a poběží do konce roku. Následně bude vyhodnocen co se zájmu a obsazenosti linek týče a rozhodne se co dál. Pokud zájem ze strany občanů bude, tak se podmínky vylepší a dopravě se dá finální podoba a pokud zájem nebude, tak se projekt zruší bez náhrady. Po dobu zkušebního provozu bude tato služba pro občany zdarma. Všechny linky budou směřovat na Rudolfov, kde budou navazovat na MHD Č.B. V příloze článku najdete fotky autobusu a odkaz na stránky provozovatele firmy Stibus s.r.o., kde najdete aktuální informace o jízdních řádech a zastávkách.


Adamovské loučení s létem..... po šesté ikona článku

Poslední upoutávka na sobotní loučení s létem v Adamově. Od 14 hod., je pro vás připraveno zábavní odpoledne. Navštívit můžete virtuální planetárium, skákací hrad a nebo si můžete zajezdit na osobním transportéru Segway. To vše je k dispozici zcela zdarma. Od 18 hod., začíná hudební produkce skupin He Band, Pub Animals a Kambodža se vstupem 50 Kč. Občerstvení bude po celou dobu k dispozici. Neváhejte a přijďte si užít poslední víkend letních prázdnin naplno, ať to stojí za to.


Info Fichtl Cup ikona článku

Pozor změna!! Organizátoři podzimního závadu Fichtl Cup na Floridě museli z organizačních důvodů změnit termín startu. Ve zpravodaji bylo uvedeno, že se závod pojede 3.9., ale tento datum byl změněn na 10.9.


Obec občanům - výsledky a výhled ikona článku

Opět přinášíme několik informací o výsledcích energetické soutěže v rámci projektu Obec občanům, do kterého se Adamov a jeho někteří občané zapojili. V dalších, uvedených dnech se můžete zapojit i vy a ušetřit nějakou tu kačku. Termíny sběrných dnů na obci jsou:
4. 8., 18. 8. 2016 vždy od 16.00 do 18.00 hodin. Více info na letácích v příloze článku.


Vítání léta a dětský den Adamov a Hůry ikona článku

Vítání léta a dětský den Adamov a Hůry je za námi. Akce proběhla dle plánu a snad si tam každý návštěvník našel to své co ho zajímá a co ho baví. Odkaz na fotogalerii z akce najdete v příloze článku a uvidíme se zase na konci prázdnin u Loučení s létem, kde pro vás připravujeme kromě rockového večera ještě zábavní odpoledne pro rodiče a děti plné zajímavých, ale i poučných atrakcí. Podrobnější info najdete v našem zpravodaji, který vyjde koncem června.


Dnes je: 01.09.2016

Svátek slaví: Linda a Samuel

aktuality

Oznámení úřední hodiny
Dne 30.8.2016 úřední hodiny z důvodu dovolené zrušeny. Dne 5.9.2016 úřední hodiny od 14.00 hod. Děkujeme za pochopení
více
Informace
pro volby do zastupitelstev krajů konaných ve dnech 7. a 8. října 2016
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Informace poplatky 2016
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy