Obec Adamov - Elektronická úřední deska

II. ročník CukrovíBraní v Adamově ikona článku

Obec Adamov a adamovští hasiči, vás zvou na II. ročník adamovského CukrovíBraní. Upečte nějakou dobrotu do soutěže, vezměte děti a přijďte se naposled v tomto roce kulturně pobavit. Je pro vás připraven program a vše potřebné se dozvíte na plakátu v příloze článku. Těšíme se na vás :-).


Mikuláš, andělé a čerti v Adamově ikona článku

Mikuláš v Adamově byl jako vždy skvělý. Útulné a rodinné prostředí, kombinované s příjemnou hudbou a chutným občerstvením, a opravdu velká návštěvnost toho byly důkazem. Děkujeme našim hasičům, kteří vše organizovali a vše připravili. Mikuláš i čerti doufají, že budou děti aspoň rok hodné. Některé byly z čertů tak rozpačité, že si ani nevšimly, že jim chybí dudlík :-). Jako zajímavost, jsme tento rok měli pekelníky s Mikulášem i v našem vozidle smluvní přepravy. Foto najdete v příloze článku.


Výsadba nové aleje v obci ikona článku

Dnes jsme za přítomnosti dětí z mateřské školky a zástupce Nadace ČEZ, sázeli novou alej Florida, která významně zkrátí pěší procházku k motorestu a zároveň bude sloužit jako přírodní větrolam. Pan starosta s dětmi se nebál zimy a chopil se hned práce :-). Alej bude na jaře zvelebena, protože kolem ní ještě doděláme cestu a lavičky. Projekt podpořila Nadace ČEZ dotačním příspěvkem ve výši 31100 Kč, za což jí děkujeme. Fotky z výsadby najdete ve fotogalerii obce.


Andělská cesta 2016 ikona článku

Stromeček v Adamově nám svítí a Andělská cesta je za námi. Zimní královna s králem, nám popřála hezký adventní čas, tak si jej pojďme užít. Děkujeme všem co přišli. Ve fotogalerii najdete pár fotek na památku a na Facebooku najdete i video.


Výlov požární nádrže v Adamově ikona článku

Tuto sobotu se koná již tradiční a svým způsobem ojedinělá akce "Výlov požární nádrže". Vždy to byl příjemně strávený čas, kombinovaný s útokem na chuťové buňky :-). Zase budou rybí dobroty a zahraje i muzika. Chladno nevadí...... budeme ve vytápěném stanu. V příloze najdete leták s podrobnostmi.


Dětské hřiště v Adamově ikona článku

Výstavba dětského hřiště v Adamově.
Jak možná již víte z minulého zpravodaje, tak se nám podařilo po několika marných pokusech, získat dotaci od MMR na pořízení nového hřiště pro děti u bývalé požární nádrže. Dnes je ten den, kdy se sen stává skutečností :-). Firma Bonita, která vyhrála výběrové řízení dorazila a stavbu započala. Plánovaný konec realizace je cca tento čtvrtek a hřiště bude možné vyzkoušet někdy začátkem příštího týdne po vytvrdnutí kotvících prvků v zemi. Sledujte náš profil na Facebooku, kde zveřejňujeme průběžné info a foto.


Dnes je: 09.12.2016

Svátek slaví: Vratislav

aktuality

Návrh
rozpočtu MŠ Adamov na rok 2017
více
NÁVRH
rozpočtu obce na rok 2017
více
Návrh rozpočtu
DSO Adamov - Hůry na rok 2017
více
Návrh rozpočtu
DSO Adamov - Hůry na rok 2017
více
Výsledky
voleb v obci Adamov
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Informace poplatky 2016
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy