Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Vítání léta a dětský den 2017 ikona článku

Máme za sebou slunečný víkend, který byl vyvrcholením organizačních příprav vítání léta a dětského dne, které byly tentokrát obohaceny o 95. výročí založení SDH v Adamově. Součástí oslav bylo svěcení hasičských vozů pro zásahovou jednotku panem farářem Marcinem Chmielewskim z Lišova. Věřím, že se vám akce líbila a že jste se příjemně pobavili. Děkuji všem, co se na akci podíleli jakýmkoliv způsobem a děkuji těm, co na ni přišli a tím podpořili práci a nemalé úsilí všech, co ji ve volném čase připravovali. V příloze článku najdete odkazy na fotodokumentaci a na Facebookovém profilu obce najdete i videa. Akci již třetím rokem pořádají obce Adamov a Hůry společně. Dělá se to proto, aby se snížily náklady a aby se utužovaly mezilidské vztahy. Jsme těsně vedle sebe a přes to, jsme měli k sobě v minulosti tak daleko.


Hornické slavnosti 2017 - RUDOLFOV ikona článku

Město Rudolfov vás zve na 18. ročník Hornických slavností, které se staly již neodmyslitelnou součástí kulturního dění a které se těší velké návštěvnosti a popularitě. V příloze článku najdete podrobné informace o programu a celkovém průběhu.


Kultura v Libníči ikona článku

Obec Libníč vás zve na kulturní akci "Koncert pod širým nebem", která se koná v zahradě Zátkovy vily. Hudba zajištěna a občerstvení také. V příloze článku najdete plakát s více informacemi.


Májka v Adamově 2017 ikona článku

Zahájení jara je za námi a jako vždy se to povedlo. Nakonec i to počasí, které nás zlobilo, se umoudřilo a přes to, že bylo větrno se to dalo vydržet. Májka stojí a vzhůru do teplého ročního období. Fotky najdete v příloze článku.


Obecní doprava - důležité informace ikona článku

Dnes jsme obdrželi významnou informaci, že naše doposud smluvní obecní přeprava, splnila všechny legislativní požadavky a stala se plnohodnotnou veřejnou linkou s evidenčním číslem 320 918, která patří pod veřejnou linkovou přepravu. Bylo tím zakončeno martýrium legislativních procesů, které nebyly jednoduché a naše poděkování patří mimo jiné panu Stiborovi, majiteli firmy Stibus, za projevenou bezbřehou trpělivost při veškerém vyřizování licence, která nyní přinesla své ovoce. Život v naší obci je zase o něco lepší a jednodušší :-). V příloze článku najdete odkaz na ostatní informace.


Dnes je: 28.06.2017

Svátek slaví: Lubomír

aktuality

Územní studie SO.6.A
"SO.6.A, Královský Vrch – Koniperk, Adamov" k.ú. Adamov u Českých Budějovic
více
Úřední hodiny v roce 2017
více
Rozpočet DSO Adamov - Hůry na rok 2017
více
Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy