Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Nové dětské hřiště v Adamově ikona článku

Letní prázdninová doba je taková nudná a může to zdánlivě vypadat tak, že se v obci nic neděje. Není to ale pravda :-). Dnes jsme otevřeli nové dětské hřiště, které bylo vybudováno na obecním pozemku v blízkosti ulice Pod Ohradou. Nachází se tam malý obecní pozemek, který jsme zkultivovali. Občané a jejich děti, tam najdou prostor k odpočinku, hraní i ke sportování. Sice se tam ještě bude instalovat dětská houpačka a budou se vysazovat stromy a okrasné dřeviny, ale již nyní lze hřiště používat. Zajděte se podívat.


Vítání léta a dětský den 2017 ikona článku

Máme za sebou slunečný víkend, který byl vyvrcholením organizačních příprav vítání léta a dětského dne, které byly tentokrát obohaceny o 95. výročí založení SDH v Adamově. Součástí oslav bylo svěcení hasičských vozů pro zásahovou jednotku panem farářem Marcinem Chmielewskim z Lišova. Věřím, že se vám akce líbila a že jste se příjemně pobavili. Děkuji všem, co se na akci podíleli jakýmkoliv způsobem a děkuji těm, co na ni přišli a tím podpořili práci a nemalé úsilí všech, co ji ve volném čase připravovali. V příloze článku najdete odkazy na fotodokumentaci a na Facebookovém profilu obce najdete i videa. Akci již třetím rokem pořádají obce Adamov a Hůry společně. Dělá se to proto, aby se snížily náklady a aby se utužovaly mezilidské vztahy. Jsme těsně vedle sebe a přes to, jsme měli k sobě v minulosti tak daleko.


Májka v Adamově 2017 ikona článku

Zahájení jara je za námi a jako vždy se to povedlo. Nakonec i to počasí, které nás zlobilo, se umoudřilo a přes to, že bylo větrno se to dalo vydržet. Májka stojí a vzhůru do teplého ročního období. Fotky najdete v příloze článku.


Dnes je: 27.07.2017

Svátek slaví: Věroslav

aktuality

Oznámení úřední hodiny
Dne 27.7.2017 úřední hodiny zrušeny - dovolená. Děkujeme za pochopení
více
Úřední hodiny v roce 2017
více
Rozpočet DSO Adamov - Hůry na rok 2017
více
Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy