Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Dětské hřiště v Adamově ikona článku

Výstavba dětského hřiště v Adamově.
Jak možná již víte z minulého zpravodaje, tak se nám podařilo po několika marných pokusech, získat dotaci od MMR na pořízení nového hřiště pro děti u bývalé požární nádrže. Dnes je ten den, kdy se sen stává skutečností :-). Firma Bonita, která vyhrála výběrové řízení dorazila a stavbu započala. Plánovaný konec realizace je cca tento čtvrtek a hřiště bude možné vyzkoušet někdy začátkem příštího týdne po vytvrdnutí kotvících prvků v zemi. Sledujte náš profil na Facebooku, kde zveřejňujeme průběžné info a foto.


Smluvní doprava ikona článku

9.9.2016 - mimořádná změna harmonogramu přepravy. Školní jízdy se posouvají o 5 minut vpřed. ; Jízda v 15:27 od kostela jede až do Adamov, Obchod


Informace k józe ikona článku

Jak už všichni dobře víte, tak se v naší obci již delší dobu pořádají kurzy jógy, která má výrazně pozitivní vliv na člověka a jeho případné neduhy. Kurzy vedou zkušení lektoři, kteří si vědí rady jak správně postupovat. Těší nás, že zájem ze strany občanů je velký. V příloze článku najdete nové informace k této činnosti.


Smluvní doprava v obci ikona článku

Vážení spoluobčané,
již delší dobu je v Adamově poměrně hodně diskutované téma veřejné dopravy v obci. Veřejná doprava je finančně velice nákladná záležitost a není proto možné, aby ji byla schopna zajistit samotná obec z vlastních prostředků. Z tohoto důvodu se spojily obce tři a to Adamov, Hůry a Jivno, a vstoupily do společného projektu, který se spouští dne 1.9.2016. Projekt spočívá v tom, že tyto obce bude obsluhovat menší autobus, který je vybaven sedadly pro 23 osob a prostorem pro dva kočárky. K dispozici je cestujícím i internet formou WiFi Free přímo ve voze. Provoz bude zahájen ve zkušebním režimu v provizorních podmínkách a poběží do konce roku. Následně bude vyhodnocen co se zájmu a obsazenosti linek týče a rozhodne se co dál. Pokud zájem ze strany občanů bude, tak se podmínky vylepší a dopravě se dá finální podoba a pokud zájem nebude, tak se projekt zruší bez náhrady. Po dobu zkušebního provozu bude tato služba pro občany zdarma. Všechny linky budou směřovat na Rudolfov, kde budou navazovat na MHD Č.B. V příloze článku najdete fotky autobusu a odkaz na stránky provozovatele firmy Stibus s.r.o., kde najdete aktuální informace o jízdních řádech a zastávkách.


Adamovské loučení s létem..... po šesté ikona článku

Poslední upoutávka na sobotní loučení s létem v Adamově. Od 14 hod., je pro vás připraveno zábavní odpoledne. Navštívit můžete virtuální planetárium, skákací hrad a nebo si můžete zajezdit na osobním transportéru Segway. To vše je k dispozici zcela zdarma. Od 18 hod., začíná hudební produkce skupin He Band, Pub Animals a Kambodža se vstupem 50 Kč. Občerstvení bude po celou dobu k dispozici. Neváhejte a přijďte si užít poslední víkend letních prázdnin naplno, ať to stojí za to.


Dnes je: 30.09.2016

Svátek slaví: Jeroným

aktuality

Smluvní doprava
9.9.2016 - mimořádná změna harmonogramu přepravy. Školní jízdy se posouvají o 5 minut vpřed. ; Jízda v 15:27 od kostela jede až do Adamov, Obchod
více
Informace
pro volby do zastupitelstev krajů konaných ve dnech 7. a 8. října 2016
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Informace poplatky 2016
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy