Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Májka v Adamově 2017 ikona článku

Sbor dobrovolných hasičů Vás zve na stavění máje tuto neděli na louce pod Koniperkem. Program, občerstvení a hudba jsou zajištěné. Více info najdete na plakátku v příloze článku.


Obecní doprava - důležité informace ikona článku

Dnes jsme obdrželi významnou informaci, že naše doposud smluvní obecní přeprava, splnila všechny legislativní požadavky a stala se plnohodnotnou veřejnou linkou s evidenčním číslem 320 918, která patří pod veřejnou linkovou přepravu. Bylo tím zakončeno martýrium legislativních procesů, které nebyly jednoduché a naše poděkování patří mimo jiné panu Stiborovi, majiteli firmy Stibus, za projevenou bezbřehou trpělivost při veškerém vyřizování licence, která nyní přinesla své ovoce. Život v naší obci je zase o něco lepší a jednodušší :-). V příloze článku najdete odkaz na ostatní informace.


Hasiči pořádají nábor nových členů! ikona článku

Sbor dobrovolných hasičů Adamova hledá do svých řad nové členy. Mohou to být dospělí i děti od 5 let. Naši hasiči disponují novou hasičskou technikou, jezdí na hasičské sportovní soutěže a starají se o své členy i formou různých tématických výletů včetně všeobecného vzdělávání. Je dobré být členem komunity, která funguje na principu vzájemného přátelství a soudržnosti a která dává mladým lidem nové možnosti jak využít smysluplně volný čas a mít v pozdějším věku na co vzpomínat. Případní zájemci kontaktujte velitele SDH pana Karla Dvořáka tel: 607290841 a nebo vedoucí dětských družstev paní Evu Janurovou 602270724


Nabídka letního tábora pro děti ikona článku

Pokud máte zájem dát svoje dítě na letní tábor s uměleckou tématikou, tak vás možná zaujme nabídka, kterou najdete v příloze článku.


Dnes je: 28.04.2017

Svátek slaví: Vlastislav

aktuality

Úřední hodiny v roce 2017
více
Rozpočet DSO Adamov - Hůry na rok 2017
více
Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy