ikona článku Důležité upozornění!

Vážení občané, v termínu od 18. - 22. února 2019 (pondělí až pátek), bude uzavřena část Horní ulice v úseku od Slunečné ulice až po ulici Ve Stružce a K Lomu. Důvodem je oprava horské vpusti, která je v havarijním stavu. Z tohoto důvodu bude v tomto termínu zrušena autobusová zastávka v ulici Královský Vrch. Děkujeme za pochopení. Petr Schicker, obec Adamov.


ikona článku Nová sekce v menu stránek

Na levé straně těchto stránek najdete novou sekci pod názvem "Plánované akce a události", ve které se budou zobrazovat všechny kulturní i zájmové akce, které jsou plánovány pro tento rok. Můžete tak kdykoliv nahlédnout a ujistit se o přesném termínu akce na které nechcete chybět. Další novinkou je modul kalendář akcí, kde se také zobrazují všechny akce z nové sekce a navíc se tam zobrazují některé úřední záležitosti jako např. zasedání zastupitelstva obce a pod. a nebo činnost zájmových, volnočasových spolků. Díky těmto informacím Vám nemůže nic uniknout z kulturně-společenského života v obci.


ikona článku Nový design obecních stránek

Vážení občané. Vše kolem nás se vyvíjí a mění a my se tomu musíme umět přizpůsobovat. Jednou z těch věcí které se mění, je i webový design, který také podléhá jistému vývoji a vkusu. Z těchto důvodů jsme pro vás spustili nové obecní stránky a věříme, že budou čitelnější a že zde rychle najdete vše co budete potřebovat. Na titulní stránce jsou základní informace o obci, informace z úřední desky, aktuality obecního charakteru a aktuality z kulturně-společenského života v obci. Důležitým prvkem je modul "kalendář akcí", ve kterém najdete vše co se v obci bude dít a to jak úředního, tak kulturního charakteru. Další velkou změnou je responzivní funkce stránek, která zajistí, aby se vám dobře a přehledně zobrazovaly i na mobilních zařízeních. Dole na konci stránek, přibyla nová sekce, kde jsou uvedeny všechny základní kontaktní údaje a vy je tudíž nemusíte pracně hledat.


ikona článku JÓGA v Adamově

Od 3. 2.2019 se v Adamově opětovně rozjíždějí pravidelné kurzy Jógy. Veškeré informace najdete na letáku v příloze článku.