Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Andělská cesta za světlem 2017 ikona článku

V neděli dne 3.12.2017 byl zahájen adventní čas rozsvícením vánočního stromu v Adamově a pak v Hůrách. Tato tradiční společná akce s názvem Andělská cesta je již nedílnou součástí kulturního života v obou obcích. Královna zimní noci nám popřála hezké vánoce, zpívaly se vánoční písně a vánoční nápoje tekly proudem. Děkujeme za velikou účast a děkujeme všem, kteří pomáhali s přípravami a následným úklidem. Odkaz na fotogalerii najdete v příloze článku.


Cukrovíbraní 2017 v Adamově ikona článku

Rok 2017 se pomalu blíží ke konci a máme tady poslední kulturní akci naší obce na kterou vás tímto srdečně zveme. Bližší info najdete na plakátu v příloze článku. Pořádají naši hasiči ve spolupráci s obecním úřadem.


Mikuláš a čerti v Adamově ikona článku

Naši dobrovolní hasiči se jako každý rok ujali pořádání a organizace mikulášského večera pro děti. Vezměte vaše děti a přijďte. Podrobnosti najdete na plakátu v příloze článku.


Adamov - letecké snímky 2017 ikona článku

Jelikož se naše obec stále dynamicky rozrůstá a mění svůj vizuální charakter, nechali jsme udělat nové letecké snímky ve vynikající kvalitě. V příloze článku najdete odkaz na galerii, kde si je můžete prohlédnout.


Nové dětské hřiště v Adamově ikona článku

Letní prázdninová doba je taková nudná a může to zdánlivě vypadat tak, že se v obci nic neděje. Není to ale pravda :-). Dnes jsme otevřeli nové dětské hřiště, které bylo vybudováno na obecním pozemku v blízkosti ulice Pod Ohradou. Nachází se tam malý obecní pozemek, který jsme zkultivovali. Občané a jejich děti, tam najdou prostor k odpočinku, hraní i ke sportování. Sice se tam ještě bude instalovat dětská houpačka a budou se vysazovat stromy a okrasné dřeviny, ale již nyní lze hřiště používat. Zajděte se podívat.


Dnes je: 14.12.2017

Svátek slaví: Lýdie

aktuality

Výsledky voleb
do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v obci Adamov
více
Úřední hodiny v roce 2017

Rozpočet DSO Adamov - Hůry na rok 2017
více
Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy