Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Hornické slavnosti 2017 - RUDOLFOV ikona článku

Město Rudolfov vás zve na 18. ročník Hornických slavností, které se staly již neodmyslitelnou součástí kulturního dění a které se těší velké návštěvnosti a popularitě. V příloze článku najdete podrobné informace o programu a celkovém průběhu.


Kultura v Libníči ikona článku

Obec Libníč vás zve na kulturní akci "Koncert pod širým nebem", která se koná v zahradě Zátkovy vily. Hudba zajištěna a občerstvení také. V příloze článku najdete plakát s více informacemi.


POZOR - NEPŘEHLÉDNĚTE !! ikona článku

Dnes a v následujících dnech, se provádějí údržbové a opravné práce na dětském hřišti u požární nádrže. Instalují se kotvící prvky pro montáž nového workoutového prvku pro posilování starších dětí a mládeže a dále se montují dopadové plochy pro kolotoč a skluzavku. Vše bude označeno a hřiště je možné s výjimkou kolotoče normálně užívat. Informujte prosím své děti, aby nedošlo k poškození provedených prací.


Fichtl Cup Série 2017 ikona článku

V příloze článku najdete pozvánku na již tradičně oblíbený závod fichtlů, který se koná na pozemcích v okolí restaurace Florida a který se těší velkému zájmu a popularitě v řadách mladých i starších motoristů. Přijďte se podívat a zafandit.


Vítání léta a dětský den v Adamově ikona článku

A je to tady :-). Událost roku!!! Obce Adamov a Hůry vás zvou na Vítání léta, aneb dětský den 2017. Odpoledne plné bohatého programu pro děti i dospělé, bude tentokrát obohaceno o oslavy 95 výročí založení sboru dobrovolných hasičů Adamova. Nenechte si ujít takovou slávu a přijďte se pobavit. Více info najdete na plakátu v příloze článku.


Májka v Adamově 2017 ikona článku

Zahájení jara je za námi a jako vždy se to povedlo. Nakonec i to počasí, které nás zlobilo, se umoudřilo a přes to, že bylo větrno se to dalo vydržet. Májka stojí a vzhůru do teplého ročního období. Fotky najdete v příloze článku.


Obecní doprava - důležité informace ikona článku

Dnes jsme obdrželi významnou informaci, že naše doposud smluvní obecní přeprava, splnila všechny legislativní požadavky a stala se plnohodnotnou veřejnou linkou s evidenčním číslem 320 918, která patří pod veřejnou linkovou přepravu. Bylo tím zakončeno martýrium legislativních procesů, které nebyly jednoduché a naše poděkování patří mimo jiné panu Stiborovi, majiteli firmy Stibus, za projevenou bezbřehou trpělivost při veškerém vyřizování licence, která nyní přinesla své ovoce. Život v naší obci je zase o něco lepší a jednodušší :-). V příloze článku najdete odkaz na ostatní informace.


Dnes je: 24.05.2017

Svátek slaví: Jana

aktuality

MŠ Adamov
Rozhodnutí o přijetí dětí do MŠ Adamov
více
Oznámení přerušení el. energie
více
Úřední hodiny v roce 2017
více
Rozpočet DSO Adamov - Hůry na rok 2017
více
Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy