Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Zajímavá informace pro příznivce jógy ikona článku

Město České Budějovice, po více než třiceti letech, opět navštíví jeden z nejvyšších duchovních představitelů světa jeho svatost Paramhans Swami Mahéšvarananda. Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost k setkání již v neděli 12. 2.2017 od 18 hodin v hotelu Clarion. Bližší info najdete v příloze článku.


Pozvánka na výlet do Lince ikona článku

Naši dobrovolní hasiči zvou občany s dětmi na výlet do aktivního, technického muzea budoucnosti, které se nachází v rakouském Linci. Výklad bude v českém jazyce a bude velice zajímavý i poučný zároveň. Na výlet se pojede autobusem 18. 2.2017 v 7.30 hod. S sebou je třeba jen svačina a pití. Cena za dospělého je 220 Kč a za dítě 200 Kč. Plánovaný návrat je cca 17.00 hod. Bližší info a případné rezervace místa v autobusu, získáte u paní Evy Janurové tel: 602270724. Počet míst je omezen kapacitou autobusu, tak neváhejte.


Informace ikona článku

Smluvní přeprava v naší obci, bude z počátku roku 2017 pokračovat za stávajících podmínek. O případných změnách budete včas informováni.


Úspěchy Adamova v sálové kopané ikona článku

Ne každý se zajímá o sport, ale je dobré vědět, že máme v naší obci vlastní SC Adamov v sálové kopané, který hraje za Adamov s erbem obce na prsou. Kluci na sobě makají a mají také krásné výsledky. V příloze článku najdete fotky z předávání poháru, který vyhráli a popis Davida Nárovce o hektickém průběhu několika posledních dní sportovní sezony 2016. Děkujeme za skvělou reprezentaci obce a přejeme mnoho úspěchů do sezony 2017.


II. ročník CukrovíBraní v Adamově ikona článku

Obec Adamov a adamovští hasiči, vás zvou na II. ročník adamovského CukrovíBraní. Upečte nějakou dobrotu do soutěže, vezměte děti a přijďte se naposled v tomto roce kulturně pobavit. Je pro vás připraven program a vše potřebné se dozvíte na plakátu v příloze článku. Těšíme se na vás :-).


Mikuláš, andělé a čerti v Adamově ikona článku

Mikuláš v Adamově byl jako vždy skvělý. Útulné a rodinné prostředí, kombinované s příjemnou hudbou a chutným občerstvením, a opravdu velká návštěvnost toho byly důkazem. Děkujeme našim hasičům, kteří vše organizovali a vše připravili. Mikuláš i čerti doufají, že budou děti aspoň rok hodné. Některé byly z čertů tak rozpačité, že si ani nevšimly, že jim chybí dudlík :-). Jako zajímavost, jsme tento rok měli pekelníky s Mikulášem i v našem vozidle smluvní přepravy. Foto najdete v příloze článku.


Výsadba nové aleje v obci ikona článku

Dnes jsme za přítomnosti dětí z mateřské školky a zástupce Nadace ČEZ, sázeli novou alej Florida, která významně zkrátí pěší procházku k motorestu a zároveň bude sloužit jako přírodní větrolam. Pan starosta s dětmi se nebál zimy a chopil se hned práce :-). Alej bude na jaře zvelebena, protože kolem ní ještě doděláme cestu a lavičky. Projekt podpořila Nadace ČEZ dotačním příspěvkem ve výši 31100 Kč, za což jí děkujeme. Fotky z výsadby najdete ve fotogalerii obce.


Dnes je: 27.02.2017

Svátek slaví: Alexandr

aktuality

Oznámení
o konání zasedání Zastupitelstva obce Adamov
více
Nařízení státní veterinární správy
mimořádná veterinární opatření k zamezení šíření nebezpečné nákazy – vysoce patogenní aviární influenzy
více
Úřední hodiny v roce 2017
více
Rozpočet DSO Adamov - Hůry na rok 2017
více
Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Informace poplatky 2016
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy