Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Veřejná sbírka na slavnostní prapor SDH ikona článku

Vážení spoluobčané, rádi bychom vás informovali, že dne 19. 1.2018 byla výroční valná hromada našich dobrovolných hasičů, na které byla zahájena veřejná sbírka finančních prostředků na pořízení slavnostního praporu. Výroba takového praporu je nákladná záležitost a prapor je pýchou sboru, která se předává z generace na generaci. Proto bychom vás jménem našich hasičů zdvořile požádali o jakoukoliv finanční pomoc. K tomuto účelu byla na obecním úřadě, v kanceláři pana starosty Schickera, umístěna zapečetěná pokladnička, kterou po skončení sbírky otevře a spočítá komise a výsledek bude zveřejněn. Naši hasiči se velmi snaží, aby si na prapor vydělali sami, ale není to jednoduché. Je třeba jim pomoci. Dnes pomůžeme my jim a zítra pomůžou v nouzi zase oni nám. Děkujeme za jakoukoliv vaši pomoc.


Zrychlení internetu O2 v obci ikona článku

V nedávné době došlo k velkým investicím do výstavby sítí a k úpravě telefonních ústředen, které zajišťují pokrytí naší obce O2 internetem. Pokud o něj máte zájem, tak v příloze článku najdete letáky s více informacemi.


Andělská cesta za světlem 2017 ikona článku

V neděli dne 3.12.2017 byl zahájen adventní čas rozsvícením vánočního stromu v Adamově a pak v Hůrách. Tato tradiční společná akce s názvem Andělská cesta je již nedílnou součástí kulturního života v obou obcích. Královna zimní noci nám popřála hezké vánoce, zpívaly se vánoční písně a vánoční nápoje tekly proudem. Děkujeme za velikou účast a děkujeme všem, kteří pomáhali s přípravami a následným úklidem. Odkaz na fotogalerii najdete v příloze článku.


Cukrovíbraní 2017 v Adamově ikona článku

Rok 2017 se pomalu blíží ke konci a máme tady poslední kulturní akci naší obce na kterou vás tímto srdečně zveme. Bližší info najdete na plakátu v příloze článku. Pořádají naši hasiči ve spolupráci s obecním úřadem.


Mikuláš a čerti v Adamově ikona článku

Naši dobrovolní hasiči se jako každý rok ujali pořádání a organizace mikulášského večera pro děti. Vezměte vaše děti a přijďte. Podrobnosti najdete na plakátu v příloze článku.


Dnes je: 25.02.2018

Svátek slaví: Liliana

aktuality

Informace
k dani z nemovitých věcí na rok 2018
více
Oznámení změna termínu svozu popelnic
S ÚČINNOSTÍ OD 1.1.2018 BUDE SVOZ KOMUNÁLNÍHO ODPADU ZAJIŠTĚN SPOLEČNOSTÍ FCC České Budějovice s.r.o., SVOZOVÝ DEN JE PÁTEK RÁNO. MIMOŘÁDNÝ SVOZ BUDE PROVEDEN V PÁTEK 29.12.2017.
více
Úřední hodiny v roce 2017

Rozpočet DSO Adamov - Hůry na rok 2017
více
Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy