Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Legendární BABOUCI v Hůrách ikona článku

Příští týden vystoupí v KD Hůry nejstarší jihočeská dechovka Babouci, tak se přijďte pobavit. Bližší informace najdete na plakátu v příloze článku.


Máte doma prázdný kurník? Není problém...... ikona článku

V příloze článku najdete vše potřebné ohledně objednávky nových nosnic do vašeho kurníku.


Výlov požární nádrže v Adamově ikona článku

Tuto sobotu se koná již tradiční a svým způsobem ojedinělá akce "Výlov požární nádrže". Vždy to byl příjemně strávený čas, kombinovaný s útokem na chuťové buňky :-). Zase budou rybí dobroty a zahraje i muzika. Chladno nevadí...... budeme ve vytápěném stanu. V příloze najdete leták s podrobnostmi.


Podpora pro Simonu Šimůnkovou ikona článku

O této úspěšné mladé slečně, jste se možná dočetli v našem obecním zpravodaji. Jedná se o občanku naší obce, která ve svém sportovním oboru dosáhla vynikajících výsledků, které dosáhly světové úrovně. Pokud byste ji chtěli podpořit svým hlasem v soutěži Magnesia Go, byla by vám velice vděčná a já jsem přesvědčen, že si to za svou píli i zaslouží. V příloze článku najdete odkaz na stránku soutěže, kde je možné pro Simonu hlasovat. Každý jeden hlas pomůže!!


Adamovský zpravodaj podzim/2016 ikona článku

Dnes proběhla distribuce obecního zpravodaje, který má podzimní náladu a je v něm obsaženo tak nějak vše co se v obci již stalo a nebo co se ještě stane. Omlouváme se za to, že jsou některé příspěvky či pozvánky mimo aktuální datum. Vzniklo to tím, že se uzávěrka , která měla být hotová před koncem září, komplikovala z důvodu problémů se smluvní obecní dopravou a proto zpravodaj vychází až v průběhu října. Tištěnou podobu máte ve schránce a elektronickou si můžete prohlédnout na facebookovém profilu obce. Všechny zpravodaje, včetně minulých, najdete také zde na stránkách obce v sekci "archiv zpravodaje". Najdete ji v levém menu stránek. Pokud máte někdo nějaký námět pro další vydání, které bude koncem listopadu, tak nás neváhejte kontaktovat.


Zájezd do termálních lázní ikona článku

Naše obec pořádá pro občany čas od času zájezd do termálních lázní. Je chladný podzim a je tedy vhodná doba k výletu do zahraničí, kde si můžete nechat prohřát kosti a zrelaxovat mysl. V příloze článku naleznete leták s podrobnými informacemi co máte udělat ohledně rezervace místa. Přejeme příjemný zážitek.


Dětské hřiště v Adamově ikona článku

Výstavba dětského hřiště v Adamově.
Jak možná již víte z minulého zpravodaje, tak se nám podařilo po několika marných pokusech, získat dotaci od MMR na pořízení nového hřiště pro děti u bývalé požární nádrže. Dnes je ten den, kdy se sen stává skutečností :-). Firma Bonita, která vyhrála výběrové řízení dorazila a stavbu započala. Plánovaný konec realizace je cca tento čtvrtek a hřiště bude možné vyzkoušet někdy začátkem příštího týdne po vytvrdnutí kotvících prvků v zemi. Sledujte náš profil na Facebooku, kde zveřejňujeme průběžné info a foto.


Dnes je: 28.10.2016

Svátek slaví:

aktuality

Oznámení přerušení dodávky el. energie
dne 1.11.2016
více
Výsledky
voleb v obci Adamov
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Informace poplatky 2016
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy