Obec Adamov - Elektronická úřední deska

Úspěchy Adamova v sálové kopané

ikona článku

Ne každý se zajímá o sport, ale je dobré vědět, že máme v naší obci vlastní SC Adamov v sálové kopané, který hraje za Adamov s erbem obce na prsou. Kluci na sobě makají a mají také krásné výsledky. V příloze článku najdete fotky z předávání poháru, který vyhráli a popis Davida Nárovce o hektickém průběhu několika posledních dní sportovní sezony 2016. Děkujeme za skvělou reprezentaci obce a přejeme mnoho úspěchů do sezony 2017.

Máme za sebou druhý prosincový víkend. Někteří z Vás ho využili k prvnímu lyžování nebo jiným aktivitám, jiní zase jen pohodlně a spokojeně odpočívali ve svých domovech. To ale neplatilo pro náš tým SC Adamov „A“, který tento víkend měl sice náročný, ale zároveň i úspěšný. V sobotu ráno čekaly na náš tým dva zápasy Extraligy. Ta se tentokrát hrála v hale na Hluboké. Oba zápasy jsme vyhráli a dokázali obhájit svou neporazitelnost. Mužstvo Božolé 1987 jsme porazili 8:3, v dalším zápase potom mužstvo ZSO Hluboká n/Vltavou vysoko 10:0. Tady musíme zmínit jednu velmi důležitou věc. V obou zápasech za nás poprvé v této sezoně nastoupila posila té nejvyšší kvality, kterou je kapitán Dynama ČB Petr Benát. Nutno také zmínit, že ihned do našeho mladého týmu zapadl a má velký podíl na obou vítězstvích.

V neděli 11.12. se v hale Na Sádkách uskutečnil Okresní pohár, ve kterém jsme měli oba naše zástupce. „B“ tým čekal soupeř z I.ligy Leges. Ve vyrovnaném utkání nakonec Leges zvítězil 4:1. Na naše „A“mužstvo, které bylo nasazeno rovnou do čtvrtfinále, čekal tým Strojírny Honner. Ten se nám povedlo porazit celkem jednoznačně 8:1, a to zejména díky 4 brankám Jakuba Hrice. V semifinále jsme nastoupili proti mladému týmu Profi FP. Ten nám dělal problémy pouze do té doby, než padla první branka. Konečný výsledek 5:0 mluví za vše. Na finále samozřejmě pomýšlely také mužstva Tex Color „A“ a Komi „A“. Oba kvalitní týmy svedly ve druhém semifinále velkou bitvu, kterou musely rozhodnout až pokutové kopy. Komi „A“ zvládlo penaltový rozstřel a postoupilo s námi do finále.

Finále pro nás nezačalo vůbec dobře. Dvě smolné branky v naší síti, z čehož byla jedna vlastní, to opravdu není dobrý začátek. Náš tým to ale nezlomilo. Zúčastnění diváci viděli bojovnost a odhodlání Adamova s výsledkem něco udělat. Poločas skončil výsledkem 3:2 pro Komi „A“. Druhý poločas plný šancí na obou stranách skončil vyrovnávacím gólem Tomáše Nárovce. Finálový zápas tak skončil nerozhodným výsledkem 3:3. O vítězi tak rozhodovaly penalty. Všichni naši střelci své pokusy proměnili. Jako poslední šel kopat brankář Martin Kolařík, který svou penaltu bezpečně proměnil a v zápětí předvedl parádní zákrok a chytil pátou penaltu soupeře. Díky tomu jsme po tomto dramatickém penaltovém vyvrcholení finále vyhráli v poměru 5:4.

Pohár je doma!!! Po roční odmlce (vloni jsme skončili na druhém místě) jsme ho tak opět mohli předat našemu panu starostovi.

Adamov za tento víkend odehrál celkem 5 náročných utkání, ve kterých dokázal nastřílet 34 branek a inkasoval pouze 7 krát.

Konečné pořadí: 1. Adamov, 2. Komi CB, 3. Profi FP, 4. Tex-Color, 5. Strojírna Honner, 6. Devianti, 7. Doubravice, 8. Leges, 9. Young Boys, 10. Jávři, 11. Suchá Voda, 12. Adamov B

Sestava vítěze: Martin Kolařík, Jakub Hric, Dominik Hric, Václav Čapek, David Nárovec, Tomáš Nárovec, Jan Krejčí, trenér Jiří Nárovec.

Úspěchy Adamova v sálové kopané

Úspěchy Adamova v sálové kopané

Úspěchy Adamova v sálové kopané

Úspěchy Adamova v sálové kopané

Dnes je: 24.03.2017

Svátek slaví: Gabriel

aktuality

Úřední hodiny v roce 2017
více
Rozpočet DSO Adamov - Hůry na rok 2017
více
Rozpočet MŠ Adamov na rok 2017
více
Strategický plán rozvoje obce
více
Podpora z Fondu solidarity EU
více

Odkazy